ELFT - Általános Iskolai Szakcsoport

XXXIII. Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny

„Ami ma lehetetlen, az holnap megvalósulhat.”
Öveges József          


Öveges József Fizikaverseny


1. FORDULÓ EREDMÉNYE
2023. FEBRUÁR 07. KEDD
Minden nevezett iskola

BudapestBaranya megyeBács-Kiskun megyeBékés megyeBorsod-Abaúj-Zemplén megyeCsongrád megyeFejér megyeGyőr-Moson-Sopron megyeHajdú-Bihar megyeHeves megyeJász-Nagykun-Szolnok megyeKomárom-Esztergom megyeNógrád megyePest megyeSomogy megyeSzabolcs-Szatmár-Bereg megyeTolna megyeVas megyeVeszprém megyeZala megye
Minden nevezett iskola



1. FORDULÓ EREDMÉNYE
Sorsz.NévÉvf.
Iskola tip.
ISKOLAFizika / felkészítő tanárPONT
TOVÁBBJUTÓK ( 358 tanuló)
1.Schanda Mór Bernát8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium

1114 Budapest XI. kerület Villányi út 27.

Csizy Judit101
2.Ferencz Kevin8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

1039 Budapest III. kerület Csobánka tér 7.

Pintér Richárd99
2.

3.

Retek Zalán8
----------
Általános iskola
Bocskai István Református Oktatási Központ - Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Technikum, Szakgimnázium, Szakképző Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Kollégium és Mini Bölcsőde

2314 Halásztelek II. Rákóczi Ferenc út 17.

Pataki Attiláné99
3.

4.

SZEKERES MÁRTON8
----------
Általános iskola
Dr. Béres József Általános Iskola

1031 Budapest III. kerület Keve utca 41.

SIPOS BOTOND MÁTYÁS97
4.

5.

Vödrös Dániel8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

1082 Budapest VIII. kerület Horváth Mihály tér 8.

Schramek Anikó96
4.

6.

Halmosi Dávid8
----------
Általános iskola
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola

6722 Szeged Szentháromság utca 2.

Kormányosné Horváth Ivett96
4.

7.

Góczán Dorina8
----------
Általános iskola
Bocskai István Református Oktatási Központ - Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Technikum, Szakgimnázium, Szakképző Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Kollégium és Mini Bölcsőde

2314 Halásztelek II. Rákóczi Ferenc út 17.

Pataki Attiláné96
5.

8.

Hajnal Bálint8
----------
Általános iskola
Bocskai István Református Oktatási Központ - Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Technikum, Szakgimnázium, Szakképző Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Kollégium és Mini Bölcsőde

2314 Halásztelek II. Rákóczi Ferenc út 17.

Pataki Attiláné95
6.

9.

Ráthonyi Levente Marcell8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium

4025 Debrecen Hatvan utca 44.

Siteriné Nagy Judit94
6.

10.

Zalai Zoárd8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

1082 Budapest VIII. kerület Horváth Mihály tér 8.

Schramek Anikó94
7.

11.

Csapó András8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

1022 Budapest II. kerület Lorántffy Zsuzsanna utca 3.

Horváth Norbert93
7.

12.

Varga Dóra Boglárka8
----------
Általános iskola
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

8200 Veszprém Budapest utca 11.

Mészöly János93
7.

13.

Volk Nándor8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Németh László Gimnázium

1131 Budapest XIII. kerület Nővér utca 15-17.

Sándor Gergely Attila93
8.

14.

Kis Ágoston8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

1082 Budapest VIII. kerület Horváth Mihály tér 8.

Schramek Anikó91
8.

15.

Szmodics Emese Anna8
----------
Általános iskola
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola

2400 Dunaújváros Kodály Zoltán utca 7.

Ruff Regina91
8.

16.

Zólyomi Csongor8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

6000 Kecskemét Nyíri út 11.

Bakk János91
8.

17.

Hideg János8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Révai Miklós Gimnázium és Kollégium

9021 Győr Jókai út 21.

Meszlényi Nóra91
9.

18.

Bodor Noémi8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium

4025 Debrecen Hatvan utca 44.

Siteriné Nagy Judit90
9.

19.

Fülöp Marcell8
----------
Általános iskola
Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Általános Iskola

8800 Nagykanizsa Csokonai utca 1.

Sárdi Zoltán90
9.

20.

Ákosfai Imre8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

1082 Budapest VIII. kerület Horváth Mihály tér 8.

Schramek Anikó90
9.

21.

Véber Barbara8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium

4220 Hajdúböszörmény Bocskai István tér 12.

Kissné Horváth Ágnes90
9.

22.

Varga Vivien8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium

6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.

Mike Péter90
9.

23.

Ozsváth Botond8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

1039 Budapest III. kerület Csobánka tér 7.

Pintér Richárd90
9.

24.

Túri-Kiss Zsombor8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

1082 Budapest VIII. kerület Horváth Mihály tér 8.

Schramek Anikó90
10.

25.

Juhász-Molnár Mirkó8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

1082 Budapest VIII. kerület Horváth Mihály tér 8.

Schramek Anikó89
11.

26.

Reith Ármin8
----------
Általános iskola
Dombóvári Evangélikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

7200 Dombóvár Hunyadi tér 23.

Embersitsné Bóta Éva88
11.

27.

Tarján Janka8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium

1024 Budapest II. kerület Keleti Károly utca 37.

Bíróné Rákóczi Márta88
11.

28.

Andricz Ábel8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium

7621 Pécs Mária utca 2-4.

Gyöngy András88
12.

29.

KISPÁL PATRIK LEVENTE8
----------
Általános iskola
Hatos Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

9751 Vép Rákóczi Ferenc utca 22.

Soós Eszter87
12.

30.

Székedi Igor8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

6000 Kecskemét Nyíri út 11.

Bakk János87
13.

31.

Novothny Petra8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kempelen Farkas Gimnázium

1223 Budapest XXII. kerület Közgazdász utca 9-11.

Dezamicsné Babich Gertrud
Bakosné Novák Andrea
86
13.

32.

Kerekes Kata8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

7150 Bonyhád Kossuth utca 4.

Wiandt Péter86
13.

33.

Makay Áron8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

1039 Budapest III. kerület Csobánka tér 7.

Pintér Richárd86
13.

34.

Hegyes Réka8
----------
Általános iskola
Várday Kata Református Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

4600 Kisvárda Flórián tér 5.

Szabó István
Szabó István
86
14.

35.

Komoróczky Csenge8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

1082 Budapest VIII. kerület Horváth Mihály tér 8.

Schramek Anikó85
14.

36.

Gurisatti Gergő Gyula8
----------
Általános iskola
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola

2400 Dunaújváros Kodály Zoltán utca 7.

Ruff Regina85
14.

37.

Zsák Ádám Attila8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

6000 Kecskemét Nyíri út 11.

Bakk János85
14.

38.

Csató Hanna Zita8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

1039 Budapest III. kerület Csobánka tér 7.

Pintér Richárd85
14.

39.

Molnár Márk8
----------
Általános iskola
Várday Kata Református Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

4600 Kisvárda Flórián tér 5.

Szabó István
Szabó István
85
15.

40.

Kováts Antal8
----------
Általános iskola
Váci Árpád Fejedelem Általános Iskola

2600 Vác Árpád köz 1.

Bruderné Kárpáti Andrea84
15.

41.

Kádas Roland8
----------
Általános iskola
Kőkúti Általános Iskola

2890 Tata Kőkút köz 2.

Czink Erzsébet84
15.

42.

Piller Ádám8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium

9021 Győr Eötvös tér 1.

Sárpátki Éva
Takács Éva
84
15.

43.

Haraszti Ádám8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Óbudai Árpád Gimnázium

1034 Budapest III. kerület Nagyszombat utca 19.

Gärtner István84
15.

44.

Almási-Wagner Kinga8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

1039 Budapest III. kerület Csobánka tér 7.

Rakovszky Andorás84
15.

45.

Fekete Szabolcs8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium

9021 Győr Eötvös tér 1.

Csikós Endre
Takács Éva
84
15.

46.

Szakács Mikeás Soma8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

2170 Aszód Régész utca 34.

Osgyáni Zoltán84
16.

47.

Nagy Bertalan8
----------
Általános iskola
Pécsi Jókai Mór Általános Iskola

7622 Pécs Jókai Mór utca 49.

Veldi Beáta83
16.

48.

Hicsó Máté Kristóf7
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium

4025 Debrecen Hatvan utca 44.

Kiszely Ildikó
Simon Gyula
83
16.

49.

Vértesi Levente8
----------
Általános iskola
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola

2440 Százhalombatta Liszt Ferenc sétány 2.

Baranyi Tamás83
16.

50.

Halmos Balázs8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Óbudai Árpád Gimnázium

1034 Budapest III. kerület Nagyszombat utca 19.

Solti Viktória83
16.

51.

Milovecz Fruzsina Panka8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

1039 Budapest III. kerület Csobánka tér 7.

Pintér Richárd83
16.

52.

Irinyi Tamás8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Református Kollégium Dóczy Gimnáziuma

4024 Debrecen Kossuth utca 35.

Tófalusi Péter83
16.

53.

Tóth Szilárd 8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium

7621 Pécs Mária utca 2-4.

Gyöngy András83
17.

54.

Orbán Júlia8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

1082 Budapest VIII. kerület Horváth Mihály tér 8.

Schramek Anikó82
17.

55.

Halmos Márton8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

6000 Kecskemét Nyíri út 11.

Bakk János82
17.

56.

Sipos Dániel8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium

1114 Budapest XI. kerület Villányi út 27.

Takó Géza82
18.

57.

Kürthy Márton8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Technikum és Szakképző Iskola

2040 Budaörs Szabadság út 162.

Keresztes Miklós81
18.

58.

Bodányi Zsigmond Balázs8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Városmajori Gimnázium

1122 Budapest XII. kerület Városmajor utca 71

Horicsányi Attila81
18.

59.

Kulcsár-Szabó Bendegúz8
----------
Általános iskola
Budapest III. Kerületi Bárczi Géza Általános Iskola

1039 Budapest III. kerület Bárczi Géza utca 2.

Kardos Tamásné81
18.

60.

Csatári Bence8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

1082 Budapest VIII. kerület Horváth Mihály tér 8.

Schramek Anikó81
18.

61.

Nagy Botond8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium

6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.

Mike Péter81
18.

62.

Veliczky Levente8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

6000 Kecskemét Nyíri út 11.

Bakk János81
18.

63.

Tóth Réka Natália8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

1082 Budapest VIII. kerület Horváth Mihály tér 8.

Schramek Anikó81
18.

64.

Szikszai-Fidel Bence8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Németh László Gimnázium

1131 Budapest XIII. kerület Nővér utca 15-17.

Csuzdi Csabáné81
18.

65.

Kirschner Bálint8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Kecskeméti Katona József Gimnázium

6000 Kecskemét Dózsa György út 3.

Szalai Péter81
19.

66.

Gellén Csongor8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium

8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.

Egyedné Tulok Renáta80
19.

67.

Madarász Gréta8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium

1024 Budapest II. kerület Keleti Károly utca 37.

Bíróné Rákóczi Márta80
19.

68.

Salamon Zsolt Gergő8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium

2120 Dunakeszi Bazsanth Vince utca 10.

Csordás Lászlóné80
19.

69.

Simsay Vince8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Városmajori Gimnázium

1122 Budapest XII. kerület Városmajor utca 71

Horicsányi Attila80
19.

70.

Kósa Kristóf8
----------
Általános iskola
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

8200 Veszprém Budapest utca 11.

Mészöly János80
19.

71.

Korompay Péter8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

1039 Budapest III. kerület Csobánka tér 7.

Pintér Richárd80
19.

72.

Kerekes Zoltán8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Református Kollégium Dóczy Gimnáziuma

4024 Debrecen Kossuth utca 35.

Tófalusi Péter80
19.

73.

Fábián Vajk8
----------
Általános iskola
Várday Kata Református Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

4600 Kisvárda Flórián tér 5.

Szabó István
Szabó István
80
20.

74.

Papp Dániel8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium és Kollégium

1015 Budapest I. kerület Szabó Ilonka utca 2-4.

Almási János79
20.

75.

Nagy Gergely Tamás8
----------
Általános iskola
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája

4029 Debrecen Csengő utca 4.

Varga Tamás79
20.

76.

Gyarmati Ádám8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Tatai Református Gimnázium

2890 Tata Kossuth tér 10-11.

Kovács Ildikó79
20.

77.

Lampert Bence8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Óbudai Árpád Gimnázium

1034 Budapest III. kerület Nagyszombat utca 19.

Solti Viktória79
20.

78.

Kis Dániel8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Kecskeméti Katona József Gimnázium

6000 Kecskemét Dózsa György út 3.

Szalai Péter79
21.

79.

Hadobás Örs8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium és Kollégium

3580 Tiszaújváros Munkácsy Mihály út 13.

dr. Fülöpné Gyuricskó Krisztina78
21.

80.

Jánoskuti Hanna8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

1082 Budapest VIII. kerület Horváth Mihály tér 8.

Schramek Anikó78
21.

81.

Nyőgér Liána8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium

9021 Győr Eötvös tér 1.

Csikós Endre
Takács Éva
78
21.

82.

Békési Bence8
----------
Általános iskola
Álmos Vezér Gimnázium, Pedagógiai Szakgimnázium és Általános Iskola

1144 Budapest XIV. kerület Álmos vezér tér 9.

Szitás Ibolya78
21.

83.

Balogh Barnabás8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Deák Téri Evangélikus Gimnázium

1052 Budapest V. kerület Sütő utca 1.

Ráczné Tóth Judit78
21.

84.

Dorka Zénó Márk8
----------
Általános iskola
Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, Napközi Otthonos Óvodája

6725 Szeged Boldogasszony sugárút 8.

Horváthné Fazekas Erika78
22.

85.

Csiszár Alíz8
----------
Általános iskola
Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

8900 Zalaegerszeg Kisfaludy utca 2.

Dúcz Mihály77
22.

86.

Kruska Márton8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Esztergomi Dobó Katalin Gimnázium

2500 Esztergom Bánomi út 8.

Viktória Argyelán77
22.

87.

Illés Dóra8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium

6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.

Mike Péter77
22.

88.

Hegedűs Márk8
----------
Gimnázium 6 osztályos
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium

1053 Budapest V. kerület Papnövelde utca 4-6.

Gyertyán Attila77
23.

89.

Szesztay Dániel 8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

1022 Budapest II. kerület Lorántffy Zsuzsanna utca 3.

Horváth Norbert76
23.

90.

Kodácsy Máté8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium

2120 Dunakeszi Bazsanth Vince utca 10.

Csordás Lászlóné76
23.

91.

Fazekas Boldizsár8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Technikum és Szakképző Iskola

2040 Budaörs Szabadság út 162.

Keresztes Miklós76
23.

92.

Kriston Regő Márton8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Földes Ferenc Gimnázium

3525 Miskolc Kelemen Didák utca 5.

Csetneki Csilla76
23.

93.

Szöllősi Dániel8
----------
Általános iskola
Cikói Perczel Mór Általános Iskola

7161 Cikó Iskola tér 6.

Szabóné Biró Gabriella76
23.

94.

Szíjgyártó Ákos8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Keszthelyi Vajda János Gimnázium

8360 Keszthely Fő tér 9.

Szörényi Zoltán76
23.

95.

Mikó Hédi Irma8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium

6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.

Mike Péter76
23.

96.

Bolla Dominik Simon8
----------
Általános iskola
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola

1046 Budapest IV. kerület Fóti út 66.

Szakáll Istvánné76
23.

97.

Rádics Botond8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium

1114 Budapest XI. kerület Villányi út 27.

Csizy Judit76
23.

98.

Gulyás Kata8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium

9021 Győr Eötvös tér 1.

Csikós Endre
Takács Éva
76
23.

99.

Farkas Bertalan8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

1082 Budapest VIII. kerület Horváth Mihály tér 8.

Schramek Anikó76
23.

100.

Leskó-Gyárfás Csenge 8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

1082 Budapest VIII. kerület Horváth Mihály tér 8.

Schramek Anikó76
23.

101.

Baán Levente Zsolt8
----------
Általános iskola
Dunaszegi Körzeti Általános Iskola

9174 Dunaszeg Ifjúság út 1.

Szabó Miklós76
24.

102.

Zámolyi Norbert8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium

8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.

Egyedné Tulok Renáta75
24.

103.

Erdős Antónia8
----------
Általános iskola
Kántor Mihály Általános Iskola

3973 Cigánd Iskola utca 8.

Punyiné Kandrács Erzsébet75
24.

104.

Vida Katalin Anna8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium

2120 Dunakeszi Bazsanth Vince utca 10.

Csordás Lászlóné75
24.

105.

Elekes Sándor8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Földes Ferenc Gimnázium

3525 Miskolc Kelemen Didák utca 5.

Csetneki Csilla75
24.

106.

Szörényi Zalán András8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Földes Ferenc Gimnázium

3525 Miskolc Kelemen Didák utca 5.

Csetneki Csilla75
24.

107.

Szabó Bence8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium és Kollégium

3580 Tiszaújváros Munkácsy Mihály út 13.

dr. Fülöpné Gyuricskó Krisztina75
24.

108.

Badar Levente8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Révai Miklós Gimnázium és Kollégium

9021 Győr Jókai út 21.

Meszlényi Nóra75
24.

109.

Morvai Anna8
----------
Általános iskola
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

8200 Veszprém Budapest utca 11.

Mészöly János75
24.

110.

Hertelendy László8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Keszthelyi Vajda János Gimnázium

8360 Keszthely Fő tér 9.

Szörényi Zoltán75
24.

111.

Polgár Eszter8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Veres Pálné Gimnázium

1053 Budapest V. kerület Veres Pálné utca 36-38.

Kovács Ildikó75
24.

112.

Korcsmár Kiara Szilvia8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Újpesti Babits Mihály Gimnázium

1048 Budapest IV. kerület Tóth Aladár utca 16-20.

Kürtiné Ivitcz Irén75
24.

113.

Varga Zoltán8
----------
Általános iskola
Pécsi Mezőszél Utcai Általános Iskola

7623 Pécs Mezőszél utca 1.

Sipka Gergő75
25.

114.

Holbis Dávid7
----------
Általános iskola
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola

1107 Budapest X. kerület Száva utca 1.

Lepenye Mária74
25.

115.

KOPASZ GERGŐ8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnázium és Kollégium

6400 Kiskunhalas Kossuth Lajos utca 14.

NAGY-CZIROK LÁSZLÓNÉ74
25.

116.

Tóth Ádám8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Városmajori Gimnázium

1122 Budapest XII. kerület Városmajor utca 71

Horicsányi Attila74
25.

117.

Porgányi Emma8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Batthyány Lajos Gimnázium

8800 Nagykanizsa Rozgonyi utca 23.

Bali János74
25.

118.

Fehér Ákos8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Friedrich Schiller Gimnázium és Kollégium

2085 Pilisvörösvár Szabadság utca 21.

Fosztó Gabriella74
25.

119.

Haklik Máté János8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Apor Vilmos Római Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Gimnázium és Kollégium

9024 Győr Pátzay Pál utca 46.

Vida Gábor74
25.

120.

Kószó Ferenc8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium

6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.

Mike Péter74
25.

121.

Trombitás Teodor8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

1039 Budapest III. kerület Csobánka tér 7.

Rakovszky Andorás74
26.

122.

Tóth Luca8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kempelen Farkas Gimnázium

1223 Budapest XXII. kerület Közgazdász utca 9-11.

Dezamicsné Babich Gertrud
Bakosné Novák Andrea
73
26.

123.

TAKÁCS ZOÉ8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnázium és Kollégium

6400 Kiskunhalas Kossuth Lajos utca 14.

NAGY-CZIROK LÁSZLÓNÉ73
26.

124.

Sándor Gergely8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Városmajori Gimnázium

1122 Budapest XII. kerület Városmajor utca 71

Horicsányi Attila73
26.

125.

Ye Zixin Helina8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Veres Pálné Gimnázium

1053 Budapest V. kerület Veres Pálné utca 36-38.

Kovács Ildikó73
26.

126.

Balassa Levente8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium

9021 Győr Eötvös tér 1.

Sárpátki Éva
Takács Éva
73
26.

127.

Koncz Tibor8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Tóth Árpád Gimnázium

4024 Debrecen Szombathi István utca 12.

Székely Tünde73
26.

128.

Dékány Dávid8
----------
Általános iskola
Győri Gárdonyi Géza Általános Iskola

9024 Győr Baross Gábor út 49.

Dékány Mónika73
27.

129.

Balázs Áron8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium

1024 Budapest II. kerület Keleti Károly utca 37.

Bíróné Rákóczi Márta72
27.

130.

Fábián Gergő8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

6000 Kecskemét Nyíri út 11.

Bakk János72
27.

131.

Ungár Vince8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

1039 Budapest III. kerület Csobánka tér 7.

Rakovszky Andorás72
27.

132.

Farkas Emese8
----------
Általános iskola
Széchenyi Körúti Sportiskolai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

5000 Szolnok Széchenyi István körút 10.

Andrea Kovácsné Pesti72
27.

133.

Asszonyi Pongrác8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Deák Téri Evangélikus Gimnázium

1052 Budapest V. kerület Sütő utca 1.

Ráczné Tóth Judit72
27.

134.

Ivák László8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Miskolci Herman Ottó Gimnázium

3525 Miskolc Tizeshonvéd utca 21.

Takács Zoltán72
27.

135.

Lupkovics Lázár8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Miskolci Herman Ottó Gimnázium

3525 Miskolc Tizeshonvéd utca 21.

Takács Zoltán72
28.

136.

Schmid Eleonóra8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium

2120 Dunakeszi Bazsanth Vince utca 10.

Csordás Lászlóné71
28.

137.

Bui Nikolett8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

1082 Budapest VIII. kerület Horváth Mihály tér 8.

Schramek Anikó71
28.

138.

Börcsök Richárd Tamás8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium

6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.

Mike Péter71
28.

139.

Kassai Leó Botond8
----------
Általános iskola
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola

1091 Budapest IX. kerület Ifjúmunkás utca 13.

G. Tibol Márta71
29.

140.

Csapó Tibor8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

1022 Budapest II. kerület Lorántffy Zsuzsanna utca 3.

Horváth Norbert70
29.

141.

Németh Ábel8
----------
Általános iskola
Sárvári Nádasdy Tamás Általános Iskola

9600 Sárvár Alkotmány utca 22-24.

Fülöp Ildikó70
29.

142.

Horák Zsófia Flóra8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

1082 Budapest VIII. kerület Horváth Mihály tér 8.

Schramek Anikó70
29.

143.

Sánta Dóra8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Keszthelyi Vajda János Gimnázium

8360 Keszthely Fő tér 9.

Szörényi Zoltán70
29.

144.

Agócs Péter8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Veres Pálné Gimnázium

1053 Budapest V. kerület Veres Pálné utca 36-38.

Bozsányi Krisztina70
29.

145.

Molnár Attila8
----------
Általános iskola
Szandaszőlősi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

5008 Szolnok Simon Ferenc út 47.

Benca Ernő70
29.

146.

Rick Dorka Lili8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium

2030 Érd Széchenyi tér 1.

Varga Zsolt70
29.

147.

Szabó Eszter Réka8
----------
Általános iskola
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola

8200 Veszprém Rózsa utca 43/2.

Mészöly János70
29.

148.

Trenyik András8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium

2370 Dabas Szent István tér 2.

Gémes Angéla70
29.

149.

Székely Botond8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Németh László Gimnázium

1131 Budapest XIII. kerület Nővér utca 15-17.

Csuzdi Csabáné70
29.

150.

Palásti Boglárka8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Kecskeméti Katona József Gimnázium

6000 Kecskemét Dózsa György út 3.

Szalai Péter70
30.

151.

Takács Máté Róbert8
----------
Általános iskola
Pécsi Jókai Mór Általános Iskola

7622 Pécs Jókai Mór utca 49.

Veldi Beáta69
30.

152.

Acsai Adrián8
----------
Általános iskola
Soproni Német Nemzetiségi Általános Iskola - Deutsche Nationalitätenschule Ödenburg

9400 Sopron Fenyő tér 1.

Honyák Ferenc69
30.

153.

Bánsághy Blanka Zita8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

1022 Budapest II. kerület Lorántffy Zsuzsanna utca 3.

Horváth Norbert69
30.

154.

Kovács Renáta8
----------
Általános iskola
Ajaki Tamási Áron Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Bölcsőde

4524 Ajak Hajnal út 11.

Varga István69
30.

155.

Bartha Zsigmond8
----------
Általános iskola
Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

1022 Budapest II. kerület Lorántffy Zsuzsanna utca 3.

Horváth Norbert69
30.

156.

Erdélyi Berta8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

1082 Budapest VIII. kerület Horváth Mihály tér 8.

Schramek Anikó69
30.

157.

Kozári Anna8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Veres Pálné Gimnázium

1053 Budapest V. kerület Veres Pálné utca 36-38.

Kovács Ildikó69
30.

158.

Várnagy Veronika8
----------
Általános iskola
Zuglói Munkácsy Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

1142 Budapest XIV. kerület Csáktornya park 1.

Szakáll Istvánné69
31.

159.

Adrovicz Mihály8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium

8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.

Egyedné Tulok Renáta68
31.

160.

Bartha Barnabás8
----------
Általános iskola
Gyulai Dürer Albert Általános Iskola

5700 Gyula Szent István utca 29

Kempfné Gácsi Erzsébet68
31.

161.

Szivák Etelka8
----------
Általános iskola
Albertfalvi Don Bosco Katolikus Általános Iskola és Óvoda

1116 Budapest XI. kerület Albertfalva utca 9-13.

Virághalmy Balázsné68
31.

162.

Paragi Zsombor8
----------
Általános iskola
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola

6722 Szeged Szentháromság utca 2.

Kormányosné Horváth Ivett68
31.

163.

Tilistyák Attila Dániel8
----------
Általános iskola
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola

4400 Nyíregyháza Ungvár sétány 19.

Szaplonczay Mihályné68
32.

164.

Ádám-Szabó András8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Egri Dobó István Gimnázium

3300 Eger Széchenyi István utca 19.

Berkes-Sinka Márta67
32.

165.

Vizer Donát8
----------
Általános iskola
Pécsi Jókai Mór Általános Iskola

7622 Pécs Jókai Mór utca 49.

Veldi Beáta67
32.

166.

Sebestyén Nóra8
----------
Általános iskola
Soproni Német Nemzetiségi Általános Iskola - Deutsche Nationalitätenschule Ödenburg

9400 Sopron Fenyő tér 1.

Honyák Ferenc67
32.

167.

Kolencsik Nándor8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Földes Ferenc Gimnázium

3525 Miskolc Kelemen Didák utca 5.

Csetneki Csilla67
32.

168.

Kozicz Mátyás8
----------
Általános iskola
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

9155 Lébény Iskola köz 1.

Kovács Istvánné67
32.

169.

Huba Zsombor8
----------
Általános iskola
Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Óvoda

7633 Pécs Dr. Veress Endre utca 15.

Dr. Szász János Péter67
32.

170.

Katona Zoltán8
----------
Általános iskola
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola

6722 Szeged Szentháromság utca 2.

Kormányosné Horváth Ivett67
32.

171.

Molnár Edit8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Óbudai Árpád Gimnázium

1034 Budapest III. kerület Nagyszombat utca 19.

Gärtner István67
32.

172.

Ágoston Bence8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Református Kollégium Dóczy Gimnáziuma

4024 Debrecen Kossuth utca 35.

Tófalusi Péter67
32.

173.

Szin Tímea8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

1082 Budapest VIII. kerület Horváth Mihály tér 8.

Schramek Anikó67
33.

174.

Jákli Adorján8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium

8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.

Egyedné Tulok Renáta66
33.

175.

Kónya Júlia8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kempelen Farkas Gimnázium

1223 Budapest XXII. kerület Közgazdász utca 9-11.

Dezamicsné Babich Gertrud66
33.

176.

Feith József8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

7150 Bonyhád Kossuth utca 4.

Wiandt Péter66
33.

177.

Kirst Alexander8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

1022 Budapest II. kerület Lorántffy Zsuzsanna utca 3.

Horváth Norbert66
33.

178.

Bárczy Huba István8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Városmajori Gimnázium

1122 Budapest XII. kerület Városmajor utca 71

Horicsányi Attila66
33.

179.

Szabadkai Ferenc8
----------
Általános iskola
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola

6722 Szeged Szentháromság utca 2.

Kormányosné Horváth Ivett66
33.

180.

Szécsi Bence8
----------
Általános iskola
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola

6722 Szeged Szentháromság utca 2.

Kormányosné Horváth Ivett66
33.

181.

Szűcs Zalán8
----------
Általános iskola
Istvánffy Miklós Általános Iskola

7900 Szigetvár Szent István lakótelep 2.

Kupusz Mátyás66
33.

182.

Csapka Zsombor8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Újpesti Babits Mihály Gimnázium

1048 Budapest IV. kerület Tóth Aladár utca 16-20.

Huk Rita66
33.

183.

Bagota Gréta8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Újpesti Babits Mihály Gimnázium

1048 Budapest IV. kerület Tóth Aladár utca 16-20.

Kürtiné Ivitcz Irén66
33.

184.

Erdődi Gergő8
----------
Általános iskola
Gyulai Dürer Albert Általános Iskola

5700 Gyula Szent István utca 29

Dr Tihanyiné Széles Ágnes66
33.

185.

Árpási Sarolta8
----------
Gimnázium 6 osztályos
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium

1053 Budapest V. kerület Papnövelde utca 4-6.

Suta Judit66
34.

186.

Balogi Márk8
----------
Általános iskola
Pécsi Jókai Mór Általános Iskola

7622 Pécs Jókai Mór utca 49.

Veldi Beáta65
34.

187.

Künsztler Eliza8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

7150 Bonyhád Kossuth utca 4.

Wiandt Péter65
34.

188.

Gaál Gergely8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Földes Ferenc Gimnázium

3525 Miskolc Kelemen Didák utca 5.

Csetneki Csilla65
34.

189.

Ványi Ádám7
----------
Gimnázium 6 osztályos
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola

8000 Székesfehérvár Budai út 7.

Petrásné Boda Éva65
34.

190.

Pődör Ákos Etele8
----------
Általános iskola
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola

8000 Székesfehérvár Budai út 7.

Petrásné Boda Éva65
34.

191.

Varga Norbert Áron8
----------
Általános iskola
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola

8000 Székesfehérvár Budai út 7.

Petrásné Boda Éva65
34.

192.

Tóth Erik8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Batthyány Lajos Gimnázium

8800 Nagykanizsa Rozgonyi utca 23.

Bali János65
34.

193.

Varga Levente8
----------
Gimnázium 8 osztályos
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

9700 Szombathely Bolyai János utca 11.

Ladányi Veronika65
34.

194.

Dudla Dorottya8
----------
Általános iskola
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola

1215 Budapest XXI. kerület Katona József utca 60.

Révész Zsuzsanna65
34.

195.

H. Kovács Gábor Bálint8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kempelen Farkas Gimnázium

1223 Budapest XXII. kerület Közgazdász utca 9-11.

Dezamicsné Babich Gertrud
Bakosné Novák Andrea
65
34.

196.

Virág Hanna Barbara8
----------
Általános iskola
Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, Napközi Otthonos Óvodája

6725 Szeged Boldogasszony sugárút 8.

Horváthné Fazekas Erika65
35.

197.

Vincze Márton Attila8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

1022 Budapest II. kerület Lorántffy Zsuzsanna utca 3.

Horváth Norbert64
35.

198.

Jurácsik Marcell8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium

4025 Debrecen Hatvan utca 44.

Siteriné Nagy Judit64
35.

199.

Mészáros Olivér8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium

3200 Gyöngyös Kossuth Lajos utca 33.

Horváthné Zörög Anikó64
35.

200.

Molnár Ádám8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Veres Pálné Gimnázium

1053 Budapest V. kerület Veres Pálné utca 36-38.

Kovács Ildikó64
35.

201.

Új-Szabó Csongor8
----------
Általános iskola
Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium

1043 Budapest IV. kerület Nyár utca 4.

Koltai Géza64
35.

202.

Sashalmi Flóra Zsófia8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Tatai Református Gimnázium

2890 Tata Kossuth tér 10-11.

Kovács Ildikó64
35.

203.

Marusa Balázs8
----------
Általános iskola
Nemesnádudvar-Érsekhalma Német Nemzetiségi Általános Iskola

6345 Nemesnádudvar Petőfi utca 42.

Metzinger Károlyné64
35.

204.

Hansági Johanna8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

1039 Budapest III. kerület Csobánka tér 7.

Rakovszky Andorás64
35.

205.

Lengyel Marcell8
----------
Általános iskola
Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

4400 Nyíregyháza Ungvár sétány 22.

Kiss Lászlóné64
35.

206.

Fodor Márton8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium

7621 Pécs Mária utca 2-4.

Gyöngy András64
36.

207.

Lanszki Márton8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Egri Dobó István Gimnázium

3300 Eger Széchenyi István utca 19.

Berkes-Sinka Márta63
36.

208.

Kovács Tibor8
----------
Általános iskola
Ajaki Tamási Áron Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Bölcsőde

4524 Ajak Hajnal út 11.

Varga István63
36.

209.

Selymes Bianka 8
----------
Általános iskola
Sashalmi Tanoda Általános Iskola

1163 Budapest XVI. kerület Metró utca 3-7.

Hasznosi Tamásné63
36.

210.

Gajdus Márton8
----------
Általános iskola
Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Óvoda

7633 Pécs Dr. Veress Endre utca 15.

Dr. Szász János Péter63
36.

211.

Tamás Kornél Kósa 8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Miskolci Herman Ottó Gimnázium

3525 Miskolc Tizeshonvéd utca 21.

PántyánéKuzder Mária63
36.

212.

Szalai Ramóna8
----------
Általános iskola
Istvánffy Miklós Általános Iskola

7900 Szigetvár Szent István lakótelep 2.

Kupusz Mátyás63
36.

213.

Simity Zorán8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

6000 Kecskemét Nyíri út 11.

Bakk János63
36.

214.

Hegyi Márk8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Óbudai Árpád Gimnázium

1034 Budapest III. kerület Nagyszombat utca 19.

Gärtner István63
36.

215.

Rajtik Sándor Barnabás7
----------
Általános iskola
Álmos Vezér Gimnázium, Pedagógiai Szakgimnázium és Általános Iskola

1144 Budapest XIV. kerület Álmos vezér tér 9.

Szitás Ibolya63
36.

216.

Pintér-Kovács Kata Dóra8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola

6722 Szeged Szentháromság utca 2.

Tóth Károlyné63
36.

217.

Kulcsár Petra8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Deák Téri Evangélikus Gimnázium

1052 Budapest V. kerület Sütő utca 1.

Ráczné Tóth Judit63
36.

218.

Gönczy Janka8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium

1114 Budapest XI. kerület Villányi út 27.

Csizy Judit63
36.

219.

K. Szabó Virág Noa8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium

9025 Győr Péterfy S. utca 2.

Háberfelner László63
36.

220.

Baranyai Bulcsú8
----------
Általános iskola
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola

1114 Budapest XI. kerület Bartók Béla út 27.

Tundó Klára63
37.

221.

Nagy Roland8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium

2310 Szigetszentmiklós Csokonai utca 6-12.

Szij Orsolya62
37.

222.

Ács Kende8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium

1024 Budapest II. kerület Keleti Károly utca 37.

Bíróné Rákóczi Márta62
37.

223.

Nagy Benedek Márk8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

1022 Budapest II. kerület Lorántffy Zsuzsanna utca 3.

Horváth Norbert62
37.

224.

Csorba József8
----------
Általános iskola
Bagaméri Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

4286 Bagamér Arany János utca 2.

Vajda Mária62
37.

225.

Vigyikán Hanna8
----------
Általános iskola
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola

6722 Szeged Szentháromság utca 2.

Kormányosné Horváth Ivett62
37.

226.

Sztankula Márton8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Pápai Református Kollégium Gimnáziuma, Művészeti Szakgimnáziuma és Diákotthona

8500 Pápa Március 15. tér 9.

Mészáros Péter62
37.

227.

Karáth László8
----------
Gimnázium 8 osztályos
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

9700 Szombathely Bolyai János utca 11.

Pájer Szabolcs62
37.

228.

Gyimesi Botond8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium

1174 Budapest XVII. kerület Széchenyi utca 1-7.

Komáromi Annamária62
38.

229.

Dőtsch András8
----------
Általános iskola
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola

1107 Budapest X. kerület Száva utca 1.

Lepenye Mária61
38.

230.

Bognár Bence8
----------
Általános iskola
Biai Gáspár Református Általános Iskola és Szőlőszem Óvoda

2051 Biatorbágy Szentháromság tér 6.

Mészáros Péter61
38.

231.

Dankó Kevin8
----------
Általános iskola
Bolyai János Katolikus Általános Iskola

3900 Szerencs Rákóczi út 100.

Zsarnószkiné Madaras Erika61
38.

232.

Kovács Benedek8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Miskolci Herman Ottó Gimnázium

3525 Miskolc Tizeshonvéd utca 21.

PántyánéKuzder Mária61
38.

233.

Dubiczki Ákos8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Esztergomi Dobó Katalin Gimnázium

2500 Esztergom Bánomi út 8.

Viktória Argyelán61
38.

234.

Kovalcsik Martin8
----------
Általános iskola
Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium

1043 Budapest IV. kerület Nyár utca 4.

Koltai Géza61
38.

235.

Dezső Bálint8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Református Kollégium Dóczy Gimnáziuma

4024 Debrecen Kossuth utca 35.

Tófalusi Péter61
38.

236.

Szilágyi Bertold8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Pápai Református Kollégium Gimnáziuma, Művészeti Szakgimnáziuma és Diákotthona

8500 Pápa Március 15. tér 9.

Mészáros Péter61
38.

237.

Mihalovics Lili8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium

7621 Pécs Mária utca 2-4.

Gyöngy András61
38.

238.

Gulyás Gréta8
----------
Általános iskola
Tiszaújvárosi Szent István Katolikus Általános Iskola

3580 Tiszaújváros Rózsa út 12.

Kiss Norbert Tamás61
39.

239.

Lábas Bence8
----------
Általános iskola
Pécsi Jókai Mór Általános Iskola

7622 Pécs Jókai Mór utca 49.

Veldi Beáta60
39.

240.

Zátrok Lívia8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kempelen Farkas Gimnázium

1223 Budapest XXII. kerület Közgazdász utca 9-11.

Dezamicsné Babich Gertrud60
39.

241.

Orczy Gergely Nimród8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

1022 Budapest II. kerület Lorántffy Zsuzsanna utca 3.

Horváth Norbert60
39.

242.

Tamás Attila Gábor8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Városmajori Gimnázium

1122 Budapest XII. kerület Városmajor utca 71

Horicsányi Attila60
39.

243.

Csirmaz Zalán8
----------
Általános iskola
Ajaki Tamási Áron Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Bölcsőde

4524 Ajak Hajnal út 11.

Varga István60
39.

244.

Mezei Marcell Zsolt7
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium

4025 Debrecen Hatvan utca 44.

Kiszely Ildikó
Kiszely Ildikó
60
39.

245.

Orosz Zsófia Johanna8
----------
Általános iskola
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

8200 Veszprém Budapest utca 11.

Mészöly János60
39.

246.

Gaál Barnabás8
----------
Általános iskola
Biai Gáspár Református Általános Iskola és Szőlőszem Óvoda

2051 Biatorbágy Szentháromság tér 6.

Mészáros Péter60
39.

247.

Hajdú Eszter8
----------
Általános iskola
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola

6722 Szeged Szentháromság utca 2.

Kormányosné Horváth Ivett60
39.

248.

Utassy Bernát8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium

9021 Győr Eötvös tér 1.

Sárpátki Éva
Takács Éva
60
39.

249.

Ruzsinszki András8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Óbudai Árpád Gimnázium

1034 Budapest III. kerület Nagyszombat utca 19.

Gärtner István60
39.

250.

Ispán Gergely János8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium és Kollégium

3580 Tiszaújváros Munkácsy Mihály út 13.

dr. Fülöpné Gyuricskó Krisztina60
39.

251.

Pintér Szofi Hanna8
----------
Gimnázium 8 osztályos
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

9700 Szombathely Bolyai János utca 11.

Pájer Szabolcs60
39.

252.

Terjék Temes8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Miskolci Herman Ottó Gimnázium

3525 Miskolc Tizeshonvéd utca 21.

Takács Zoltán60
39.

253.

Sztrinkai Máté8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Németh László Gimnázium

1131 Budapest XIII. kerület Nővér utca 15-17.

Csuzdi Csabáné60
39.

254.

Csóka Máté8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium

7621 Pécs Mária utca 2-4.

Gyöngy András60
40.

255.

Nagy Bekény8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Tatabányai Árpád Gimnázium

2800 Tatabánya Fő tér 1.

Lábszkiné Tatai Ilona59
40.

256.

Inczeffy Vivien8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kempelen Farkas Gimnázium

1223 Budapest XXII. kerület Közgazdász utca 9-11.

Dezamicsné Babich Gertrud
Bakosné Novák Andrea
59
40.

257.

Pogonyi István8
----------
Általános iskola
Kondorosi Petőfi István Általános Iskola és Kollégium

5553 Kondoros Iskola utca 2/6.

Barna Róbert59
40.

258.

Cserneczky Rozina8
----------
Általános iskola
Istvánffy Miklós Általános Iskola

7900 Szigetvár Szent István lakótelep 2.

Kupusz Mátyás59
40.

259.

Pászty Dániel8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Esztergomi Dobó Katalin Gimnázium

2500 Esztergom Bánomi út 8.

Viktória Argyelán59
40.

260.

Mohor Eszter8
----------
Általános iskola
Kőbányai Harmat Általános Iskola

1104 Budapest X. kerület Harmat utca 88.

Tóth Tünde59
40.

261.

Szabó Levente8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium

9021 Győr Eötvös tér 1.

Sárpátki Éva
Takács Éva
59
40.

262.

Szalai Márton8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Révai Miklós Gimnázium és Kollégium

9021 Győr Jókai út 21.

Meszlényi Nóra59
40.

263.

Kiss Géza7
----------
Gimnázium 6 osztályos
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola

6722 Szeged Szentháromság utca 2.

Tóth Károlyné59
40.

264.

Szájer Annamária8
----------
Általános iskola
Zuglói Munkácsy Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

1142 Budapest XIV. kerület Csáktornya park 1.

Szakáll Istvánné59
40.

265.

Hegedüs-Ari Mátyás8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Ciszterci Szent István Gimnázium

8000 Székesfehérvár Jókai utca 20.

Baloghné Bodó Genovéva59
40.

266.

Szabó Barbara8
----------
Általános iskola
Széchenyi Körúti Sportiskolai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

5000 Szolnok Széchenyi István körút 10.

Andrea Kovácsné Pesti59
40.

267.

Sárközi Ármin8
----------
Általános iskola
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola

5900 Orosháza Vörösmarty utca 4

Tompa Lajos59
40.

268.

Forgács Sára8
----------
Általános iskola
Széchenyi Körúti Sportiskolai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

5000 Szolnok Széchenyi István körút 10.

Andrea Kovácsné Pesti59
40.

269.

Fehér Béla8
----------
Általános iskola
Kerecsendi Magyary Károly Általános Iskola

3396 Kerecsend Bereksori utca 2.

Palkovics Péter59
41.

270.

Fekete Noel8
----------
Általános iskola
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola

1107 Budapest X. kerület Száva utca 1.

Lepenye Mária58
41.

271.

Lukács Tibor8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium

2310 Szigetszentmiklós Csokonai utca 6-12.

Szij Orsolya58
41.

272.

Hanák Miklós8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

1082 Budapest VIII. kerület Horváth Mihály tér 8.

Schramek Anikó58
41.

273.

Staszny Dávid7
----------
Gimnázium 6 osztályos
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola

8000 Székesfehérvár Budai út 7.

Petrásné Boda Éva58
41.

274.

Nagy-Viszlai Örkény8
----------
Gimnázium 8 osztályos
CREASCOLA Nyolcosztályos Gimnázium

2040 Budaörs Liget utca 3/a.

Kálózi Attila Mihály58
41.

275.

Koscsó Eszter8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Miskolci Herman Ottó Gimnázium

3525 Miskolc Tizeshonvéd utca 21.

PántyánéKuzder Mária58
41.

276.

Matók Ágnes8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Esztergomi Dobó Katalin Gimnázium

2500 Esztergom Bánomi út 8.

Viktória Argyelán58
41.

277.

Dudla Natália8
----------
Általános iskola
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola

1215 Budapest XXI. kerület Katona József utca 60.

Révész Zsuzsanna58
41.

278.

Huba Zétény8
----------
Általános iskola
Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Óvoda

7633 Pécs Dr. Veress Endre utca 15.

Dr. Szász János Péter58
41.

279.

Kiss-Székely Emese8
----------
Általános iskola
Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium

1043 Budapest IV. kerület Nyár utca 4.

Koltai Géza58
41.

280.

Heizer Orsolya8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

6000 Kecskemét Nyíri út 11.

Bakk János58
41.

281.

Kundráth Kiara Petra8
----------
Általános iskola
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Óvoda

3360 Heves József Attila utca 18.

Vastag Lászlóné58
41.

282.

Sevella Balázs8
----------
Általános iskola
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola

1215 Budapest XXI. kerület Katona József utca 60.

Révész Zsuzsanna58
41.

283.

Birkás Borbála8
----------
Általános iskola
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola

1114 Budapest XI. kerület Bartók Béla út 27.

Tundó Klára58
41.

284.

Horváth Solt Gergely8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Szent István Gimnázium

1146 Budapest XIV. kerület Ajtósi Dürer sor 15.

Udvardi Edit58
42.

285.

Zimányi Áron8
----------
Általános iskola
Pécsi Jókai Mór Általános Iskola

7622 Pécs Jókai Mór utca 49.

Veldi Beáta57
42.

286.

Iffiú Iván Péter8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

1022 Budapest II. kerület Lorántffy Zsuzsanna utca 3.

Horváth Norbert57
42.

287.

Kulcsár Bence7
----------
Általános iskola
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

4211 Ebes Széchenyi tér 5.

Balogh Éva57
42.

288.

Huszpán Viktória Nelli8
----------
Általános iskola
Sashalmi Tanoda Általános Iskola

1163 Budapest XVI. kerület Metró utca 3-7.

Hasznosi Tamásné57
42.

289.

Barcsa-Szabó Nóra Hanga7
----------
Gimnázium 6 osztályos
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola

8000 Székesfehérvár Budai út 7.

Petrásné Boda Éva57
42.

290.

Mátés Boldizsár7
----------
Gimnázium 6 osztályos
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola

8000 Székesfehérvár Budai út 7.

Petrásné Boda Éva57
42.

291.

Biál Zétény Csaba7
----------
Gimnázium 6 osztályos
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola

8000 Székesfehérvár Budai út 7.

Petrásné Boda Éva57
42.

292.

Nagy Máté Attila8
----------
Általános iskola
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola

2400 Dunaújváros Kodály Zoltán utca 7.

Ruff Regina57
42.

293.

Péter Zoltán8
----------
Általános iskola
Istvánffy Miklós Általános Iskola

7900 Szigetvár Szent István lakótelep 2.

Kupusz Mátyás57
42.

294.

Bagota Gergő8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Újpesti Babits Mihály Gimnázium

1048 Budapest IV. kerület Tóth Aladár utca 16-20.

Kürtiné Ivitcz Irén57
42.

295.

Panka István8
----------
Általános iskola
Kőbányai Harmat Általános Iskola

1104 Budapest X. kerület Harmat utca 88.

Tóth Tünde57
42.

296.

Németh Johanna8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Tatai Református Gimnázium

2890 Tata Kossuth tér 10-11.

Kovács Ildikó57
42.

297.

Biró Emese8
----------
Általános iskola
Tokodi Hegyeskő Általános Iskola

2531 Tokod Béke utca 26.

Nagy István János57
42.

298.

Buzás Eszter8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Németh László Gimnázium

1131 Budapest XIII. kerület Nővér utca 15-17.

Sándor Gergely Attila57
42.

299.

Szűcs Kitti8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Kecskeméti Katona József Gimnázium

6000 Kecskemét Dózsa György út 3.

Szalai Péter57
43.

300.

Hajdu Péter8
----------
Általános iskola
Tolcsvai Általános Iskola

3934 Tolcsva Kossuth Lajos út 37.

Molnár Istvánné56
43.

301.

Juhász Máté8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium

2120 Dunakeszi Bazsanth Vince utca 10.

Csordás Lászlóné56
43.

302.

Szaniszló Dóra8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

1082 Budapest VIII. kerület Horváth Mihály tér 8.

Schramek Anikó56
43.

303.

Zalabai Zsolt8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium

3200 Gyöngyös Kossuth Lajos utca 33.

Horváthné Zörög Anikó56
43.

304.

Hajdu Dániel8
----------
Általános iskola
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola

2400 Dunaújváros Kodály Zoltán utca 7.

Ruff Regina56
43.

305.

Guirguis Mariam Mourad Fawzy Youssef8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium

6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.

Mike Péter56
43.

306.

Csukás Barna8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

6000 Kecskemét Nyíri út 11.

Bakk János<