ELFT - Általános Iskolai Szakcsoport

XXXII. Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny

„Nem azt akarom, hogy megtanuljanak bizonyos geometriai szabályt, a célom, hogy szokják a munkát, tanuljanak meg dolgozni.”
Öveges József          


Öveges József Fizikaverseny

1. FORDULÓ EREDMÉNYE
2022. FEBRUÁR 01. KEDD
Minden nevezett iskola

BudapestBaranya megyeBács-Kiskun megyeBékés megyeBorsod-Abaúj-Zemplén megyeCsongrád megyeFejér megyeGyőr-Moson-Sopron megyeHajdú-Bihar megyeHeves megyeJász-Nagykun-Szolnok megyeKomárom-Esztergom megyeNógrád megyePest megyeSomogy megyeSzabolcs-Szatmár-Bereg megyeTolna megyeVas megyeVeszprém megyeZala megye
Minden nevezett iskola



1. FORDULÓ EREDMÉNYE
Sorsz.NévÉvf.
Iskola tip.
ISKOLAFizika / felkészítő tanárPONT
TOVÁBBJUTÓK ( 393 tanuló)
1.Pillár Bence8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium

2400 Dunaújváros Dózsa György út 15/A

Müllerné Ódor Marianna100
2.Besenyei Zalán8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium

1024 Budapest II. kerület Keleti Károly utca 37.

Gyurkovics Tamás99
3.Muraközi Péter8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium

9025 Győr Péterfy S. utca 2.

Sárvári István96
4.Lamper Szilárd8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium

2310 Szigetszentmiklós Csokonai utca 6-12.

Szij Orsolya93
4.

5.

Ürge Benedek8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

1082 Budapest VIII. kerület Horváth Mihály tér 8.

dr. Nagy Piroska Mária93
4.

6.

Labádi Balázs8
----------
Általános iskola
Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Muvészeti Iskolája, Napközi Otthonos Óvodája

6725 Szeged Boldogasszony sugárút 8.

H. Fazekas Erika93
5.

7.

Vámosi Bendegúz Péter8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium

4025 Debrecen Hatvan utca 44.

Türk Zsuzsanna92
5.

8.

Guba Dávid8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium

4025 Debrecen Hatvan utca 44.

Türk Zsuzsanna92
5.

9.

Berki András8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Boldog Brenner János Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

9700 Szombathely Táncsics Mihály utca 48.

Vida Mária92
5.

10.

Nagy Boldizsár8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Sylvester János Református Gimnázium és Technikum

1149 Budapest XIV. kerület Pillangó park 3-5.

Agócs Ágnes92
6.

11.

Tóth Kolos Barnabás8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kempelen Farkas Gimnázium

1223 Budapest XXII. kerület Közgazdász utca 9-11.

Dezamicsné Babich Gertrud91
6.

12.

Kövér Vivien8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Keszthelyi Vajda János Gimnázium

8360 Keszthely Fo tér 9.

Farkas László91
6.

13.

Tallér Hanga8
----------
Általános iskola
Biatorbágyi Általános Iskola és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvu Általános Iskola

2051 Biatorbágy Szentháromság tér 6.

Marx Árpád91
6.

14.

Győri Áron8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium

9021 Gyor Eötvös tér 1.

Takács Éva91
7.

15.

Tóth Hanga Katalin8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

6000 Kecskemét Nyíri út 11.

Bakk János
Szittyai István
90
7.

16.

Bús László Teodor8
----------
Általános iskola
Várkonyi István Általános Iskola

2700 Cegléd Széchenyi út 14/D.

Kozma Attila90
7.

17.

Szabó Imre Bence8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

1082 Budapest VIII. kerület Horváth Mihály tér 8.

dr. Nagy Piroska Mária90
7.

18.

Borzási Beáta8
----------
Általános iskola
Kokúti Általános Iskola

2890 Tata Kokút köz 2.

Czink Erzsébet90
7.

19.

Takács Döme8
----------
Általános iskola
Kokúti Általános Iskola

2890 Tata Kokút köz 2.

Czink Erzsébet90
7.

20.

Szendrei Bence János8
----------
Általános iskola
Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Muvészeti Iskolája, Napközi Otthonos Óvodája

6725 Szeged Boldogasszony sugárút 8.

H. Fazekas Erika90
8.

21.

Áts Barnabás8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája

4029 Debrecen Csengo utca 4.

Dr. Kirsch Éva89
8.

22.

Gyenes Károly8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

6000 Kecskemét Nyíri út 11.

Szittyai István89
8.

23.

Malinkó Dioméd8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Földes Ferenc Gimnázium

3525 Miskolc Kelemen Didák utca 5.

Biró István89
8.

24.

Zhai Yu Fan8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

1082 Budapest VIII. kerület Horváth Mihály tér 8.

dr. Nagy Piroska Mária89
8.

25.

Nagy János8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

1082 Budapest VIII. kerület Horváth Mihály tér 8.

dr. Nagy Piroska Mária89
8.

26.

Pál Patrik8
----------
Általános iskola
Oladi Általános Iskola

9700 Szombathely Simon István utca 2-6.

Nemes Emilné89
9.

27.

Virga Eszter8
----------
Általános iskola
Ajaki Tamási Áron Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Bölcsőde

4524 Ajak Hajnal út 11.

Varga István88
9.

28.

Rumbus Zoltán8
----------
Általános iskola
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola

7200 Dombóvár Hunyadi tér 23.

Embersitsné Bóta Éva88
10.

29.

Vadász Kristóf8
----------
Általános iskola
Biatorbágyi Általános Iskola és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvu Általános Iskola

2051 Biatorbágy Szentháromság tér 6.

Marx Árpád87
10.

30.

Gebora Zsófia Kinga8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kempelen Farkas Gimnázium

1223 Budapest XXII. kerület Közgazdász utca 9-11.

Bakosné Novák Andrea87
10.

31.

Várpalotai Szilárd Viktor8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Tatabányai Árpád Gimnázium

2800 Tatabánya Fo tér 1.

Dörnyei Szilvia Mária87
10.

32.

Kun Dániel István8
----------
Általános iskola
Szandaszolosi Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola

5008 Szolnok Simon Ferenc út 47.

Benca Ernő87
11.

33.

Fodor Barna8
----------
Általános iskola
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola

8200 Veszprém Rózsa utca 43/2.

Mészöly János86
11.

34.

Takács Máté8
----------
Gimnázium 6 osztályos
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium

1053 Budapest V. kerület Papnövelde utca 4-6.

Deák Márta86
11.

35.

Milán Zsolt8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Szent István Gimnázium

1146 Budapest XIV. kerület Ajtósi Dürer sor 15.

Ildiko Bajko86
12.

36.

Prohászka Bulcsú8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

1082 Budapest VIII. kerület Horváth Mihály tér 8.

dr. Nagy Piroska Mária85
12.

37.

Csapó András7
----------
Gimnázium 6 osztályos
Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

1022 Budapest II. kerület Lorántffy Zsuzsanna utca 3.

Horváth Norbert85
12.

38.

Dernovics Máté8
----------
Általános iskola
Újbudai Bocskai István Általános Iskola

1113 Budapest XI. kerület Bocskai út 47-49.

Merkelné Kompanik Krisztina85
13.

39.

Dobi Ábel8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium

4025 Debrecen Hatvan utca 44.

Türk Zsuzsanna84
13.

40.

Szeőcs Dávid8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája

4029 Debrecen Csengo utca 4.

Dr. Kirsch Éva84
13.

41.

Markal Máté8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Keszthelyi Vajda János Gimnázium

8360 Keszthely Fo tér 9.

Farkas László84
13.

42.

Csépes Lőrinc8
----------
Általános iskola
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája

4029 Debrecen Csengo utca 4.

Varga Tamás84
13.

43.

Szabó András8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium

3525 Miskolc Városház tér 6.

Kovács Ilona84
13.

44.

Bíró Artúr8
----------
Gimnázium 6 osztályos
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium

1053 Budapest V. kerület Papnövelde utca 4-6.

Deák Márta84
13.

45.

Tisóczki Nóra8
----------
Általános iskola
Kiskunmajsai Arany János Általános Iskola

6120 Kiskunmajsa Fo utca 69-71.

Holló Tibor84
13.

46.

Kajdacsy Zsófia8
----------
Általános iskola
Oladi Általános Iskola

9700 Szombathely Simon István utca 2-6.

Nemes Emilné84
13.

47.

Bagdi Bence8
----------
Általános iskola
Szandaszolosi Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola

5008 Szolnok Simon Ferenc út 47.

Benca Ernő84
13.

48.

Bardócz Petra8
----------
Általános iskola
Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola

5085 Rákóczifalva Szabadság tér 1.

Benca Ernő84
13.

49.

Kovács Márton8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium

1114 Budapest XI. kerület Villányi út 27.

Csizy Judit84
14.

50.

Nagy Luca8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Révai Miklós Gimnázium és Kollégium

9021 Győr Jókai út 21.

Bognár Gergely83
14.

51.

Hornok Máté8
----------
Általános iskola
Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Óvoda

7633 Pécs Dr. Veress Endre utca 15.

Dr. Szász János Péter83
14.

52.

Rédl Pál8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium

4025 Debrecen Hatvan utca 44.

Türk Zsuzsanna83
14.

53.

Együd András Buda8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Balassagyarmati Balassi Bálint Gimnázium

2660 Balassagyarmat Deák Ferenc utca 17.

Istvanovszki Róbertné83
14.

54.

Prédl András8
----------
Általános iskola
Balatonfüredi Radnóti Miklós Általános Iskola

8230 Balatonfüred Nádor utca 17.

Benyóné Farkas Anna83
14.

55.

Zagarics Zétény8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kempelen Farkas Gimnázium

1223 Budapest XXII. kerület Közgazdász utca 9-11.

Dezamicsné Babich Gertrud83
14.

56.

Öcsi Boldizsár8
----------
Általános iskola
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola

1046 Budapest IV. kerület Fóti út 66.

Szakáll Istvánné83
14.

57.

Szabó Bálint8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium

8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.

Kovács Tibor83
14.

58.

Huszár Olivér8
----------
Általános iskola
Szandaszolosi Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola

5008 Szolnok Simon Ferenc út 47.

Benca Ernő83
14.

59.

Kiss Eszter8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium

4220 Hajdúböszörmény Bocskai István tér 12.

Kissné Horváth Ágnes
Debreczeni Csaba
83
15.

60.

Illés Csanád8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kempelen Farkas Gimnázium

1223 Budapest XXII. kerület Közgazdász utca 9-11.

Dezamicsné Babich Gertrud82
15.

61.

Csorba Marcell8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

1022 Budapest II. kerület Lorántffy Zsuzsanna utca 3.

Horváth Norbert82
15.

62.

Mészáros Péter8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

1039 Budapest III. kerület Csobánka tér 7.

Marsiczki Roland82
15.

63.

Busa Lora8
----------
Általános iskola
Kiskunmajsai Arany János Általános Iskola

6120 Kiskunmajsa Fo utca 69-71.

Holló Tibor82
16.

64.

Takács Panna Barbara8
----------
Általános iskola
Ajaki Tamási Áron Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Bölcsőde

4524 Ajak Hajnal út 11.

Varga István81
16.

65.

Takács Magor8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium

9025 Győr Péterfy S. utca 2.

Sárvári István81
16.

66.

Heizer Panna8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

6000 Kecskemét Nyíri út 11.

Szittyai István81
16.

67.

Novák Péter8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola

8000 Székesfehérvár Budai út 7.

Vörös Ágnes81
16.

68.

Magi Sarolta8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium

4220 Hajdúböszörmény Bocskai István tér 12.

Kissné Horváth Ágnes
Debreczeni Csaba
81
17.

69.

Törő Vanda8
----------
Általános iskola
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája

4029 Debrecen Csengo utca 4.

Varga Tamás80
17.

70.

Mészáros-Komáromi Boldizsár8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Berzsenyi Dániel Gimnázium

1133 Budapest XIII. kerület Kárpát utca 49-53.

dr. Baranyai Klára80
17.

71.

Dévényi Márton Ákos8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kempelen Farkas Gimnázium

1223 Budapest XXII. kerület Közgazdász utca 9-11.

Bakosné Novák Andrea80
17.

72.

Bajzik Bálint8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium

8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.

Kovács Tibor80
17.

73.

Horváth Adorján Zsolt8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Református Kollégium Dóczy Gimnáziuma

4024 Debrecen Kossuth utca 35.

Tófalusi Péter80
17.

74.

Nagy Nándor8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Szent István Gimnázium

1146 Budapest XIV. kerület Ajtósi Dürer sor 15.

Ildiko Bajko80
17.

75.

Gyurján Lujza8
----------
Általános iskola
Fazekas Utcai Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola

3525 Miskolc Fazekas utca 6.

Obbágy Zsuzsanna80
17.

76.

Kovács Kata Zsófia8
----------
Általános iskola
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

8840 Csurgó Széchenyi tér 9.

Kazinczy Enikő80
18.

77.

Nagy Villő8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Lehel Vezér Gimnázium

5100 Jászberény Szentháromság tér 1.

Magyar Géza79
18.

78.

Fekete Fruzsina7
----------
Általános iskola
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola

4026 Debrecen Hunyadi utca 17.

Molnár Tibor79
18.

79.

Korcsik Lujza8
----------
Általános iskola
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola

6722 Szeged Szentháromság utca 2.

Kormányosné Horváth Ivett79
19.

80.

Gasz Márton8
----------
Általános iskola
Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Óvoda

7633 Pécs Dr. Veress Endre utca 15.

Dr. Szász János Péter78
19.

81.

Kolláth Áron8
----------
Általános iskola
Budapest III. Kerületi Bárczi Géza Általános Iskola

1039 Budapest III. kerület Bárczi Géza utca 2.

Kardos Tamásné 78
19.

82.

Jeney Lilla Dorina8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Sylvester János Református Gimnázium és Technikum

1149 Budapest XIV. kerület Pillangó park 3-5.

Agócs Ágnes78
19.

83.

Áldott Richárd8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola

8000 Székesfehérvár Budai út 7.

Vörös Ágnes78
19.

84.

Pocsay Sára8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnázium és Kollégium

6400 Kiskunhalas Kossuth Lajos utca 14.

Nagy-Czirok Lászlóné78
19.

85.

Süli Henrietta8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium

2400 Dunaújváros Dózsa György út 15/A

Müllerné Ódor Marianna78
19.

86.

Pápai Barabás8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium

7621 Pécs Mária utca 2-4.

Gyöngy András78
19.

87.

Kovács Bálint8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium

9021 Gyor Eötvös tér 1.

Takács Éva78
19.

88.

Bozóky Albert8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium

9021 Gyor Eötvös tér 1.

Takács Éva78
19.

89.

Nika Balázs8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium

8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.

Kovács Tibor78
19.

90.

Laczkó Bálint8
----------
Általános iskola
Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola

5085 Rákóczifalva Szabadság tér 1.

Benca Ernő78
20.

91.

Szalai Domonkos 8
----------
Általános iskola
Szent Angéla Ferences Általános Iskola és Gimnázium

1024 Budapest II. kerület Ady Endre utca 3.

Borzák Attila77
20.

92.

Döbrössy Éva Mária 8
----------
Általános iskola
Szent Angéla Ferences Általános Iskola és Gimnázium

1024 Budapest II. kerület Ady Endre utca 3.

Borzák Attila77
20.

93.

Nagy Dániel8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Berzsenyi Dániel Evangélikus (Líceum) Gimnázium és Kollégium

9400 Sopron Széchenyi tér 11.

Lang Ágota77
20.

94.

Vasaji László Nimród8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium

2400 Dunaújváros Dózsa György út 15/A

Müllerné Ódor Marianna77
20.

95.

Laczkó Júlia8
----------
Általános iskola
Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola

5085 Rákóczifalva Szabadság tér 1.

Benca Ernő77
20.

96.

Földvári Gréta8
----------
Általános iskola
Albertfalvi Don Bosco Katolikus Általános Iskola és Óvoda

1116 Budapest XI. kerület Albertfalva utca 9-13.

Virághalmy Balázsné77
21.

97.

Ollé Sarolta8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium

6800 Hódmezovásárhely Szonyi utca 2.

Berecz János76
21.

98.

Lőricz Erik8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Keszthelyi Vajda János Gimnázium

8360 Keszthely Fo tér 9.

Farkas László76
21.

99.

Frank Bálint8
----------
Általános iskola
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

8200 Veszprém Budapest utca 11.

Mészöly János76
21.

100.

Szabó Gábor Máté8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Bonyhádi Petofi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola

7150 Bonyhád Kossuth utca 4.

Tanner György76
21.

101.

Kazsik Rozália8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

1039 Budapest III. kerület Csobánka tér 7.

Marsiczki Roland76
21.

102.

Váradi Ábel8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Földes Ferenc Gimnázium

3525 Miskolc Kelemen Didák utca 5.

Biró István76
21.

103.

Bán Vince8
----------
Általános iskola
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium

2030 Érd Széchenyi tér 1.

Csatlós Mária76
21.

104.

Börzsei András8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium

9021 Gyor Eötvös tér 1.

Takács Éva76
21.

105.

Fésűs Fülöp8
----------
Általános iskola
Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és Alapfokú Muvészeti Iskola

6000 Kecskemét Dózsa György út 22.

Csapó Katalin76
22.

106.

Jávor Botond8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Városmajori Gimnázium

1122 Budapest XII. kerület Városmajor utca 71.

Ábrám László75
22.

107.

Zsapka József8
----------
Általános iskola
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Óvoda

3360 Heves József Attila utca 18.

Bódor Istvánné75
22.

108.

Bíró Tamás Dávid8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája

4029 Debrecen Csengo utca 4.

Dr. Kirsch Éva75
22.

109.

Pankucsi-Versényi Áron8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája

4029 Debrecen Csengo utca 4.

Dr. Kirsch Éva75
22.

110.

Provaznik Balázs8
----------
Általános iskola
Kecskeméti Református Általános Iskola

6000 Kecskemét Szabadság tér 7.

Gyömbér Csaba75
22.

111.

Szeszler Móric Boldizsár8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

1022 Budapest II. kerület Lorántffy Zsuzsanna utca 3.

Horváth Norbert75
22.

112.

Rácz Kata8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Földes Ferenc Gimnázium

3525 Miskolc Kelemen Didák utca 5.

Biró István75
22.

113.

Vértesi Janka8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Ady Endre Gimnázium

4024 Debrecen Liszt Ferenc utca 1.

Orosz Norbert
Bécsi Ákos
75
22.

114.

Wolf Erik8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium

8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.

Kovács Tibor75
22.

115.

Karácsonyi Gábor8
----------
Általános iskola
Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Muvészeti Iskolája, Napközi Otthonos Óvodája

6725 Szeged Boldogasszony sugárút 8.

Lakatos Ferenc75
22.

116.

Gáspár Nándor Kálmán8
----------
Általános iskola
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola

6722 Szeged Szentháromság utca 2.

Diczházi Attila75
23.

117.

Berényi-Faluhelyi Balázs8
----------
Általános iskola
Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Óvoda

7633 Pécs Dr. Veress Endre utca 15.

Dr. Szász János Péter74
23.

118.

Gálig Eszter8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Újpesti Babits Mihály Gimnázium

1048 Budapest IV. kerület Tóth Aladár utca 16-20.

Huk Rita74
23.

119.

Sárompek Virág8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Keszthelyi Vajda János Gimnázium

8360 Keszthely Fo tér 9.

Farkas László74
23.

120.

Mamusits Erik8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium

1024 Budapest II. kerület Keleti Károly utca 37.

Gyurkovics Tamás74
23.

121.

Hodossy Takács Ráhel8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Református Kollégium Dóczy Gimnáziuma

4024 Debrecen Kossuth utca 35.

Tófalusi Péter74
23.

122.

Hunyadi Panna Rebeka8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Református Kollégium Dóczy Gimnáziuma

4024 Debrecen Kossuth utca 35.

Tófalusi Péter74
23.

123.

Hajder Gergely8
----------
Általános iskola
Albertfalvi Don Bosco Katolikus Általános Iskola és Óvoda

1116 Budapest XI. kerület Albertfalva utca 9-13.

Virághalmy Balázsné74
24.

124.

Gulyás Ákos8
----------
Általános iskola
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola

6775 Kiszombor Óbébai utca 6.

Pásztor Attila73
24.

125.

Bodor Noémi7
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium

4025 Debrecen Hatvan utca 44.

Türk Zsuzsanna73
24.

126.

Gáspár Dénes8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Balassagyarmati Balassi Bálint Gimnázium

2660 Balassagyarmat Deák Ferenc utca 17.

Istvanovszki Róbertné73
24.

127.

Bors Bertalan8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Újpesti Babits Mihály Gimnázium

1048 Budapest IV. kerület Tóth Aladár utca 16-20.

Huk Rita73
24.

128.

Juhász Gréta8
----------
Általános iskola
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája

4029 Debrecen Csengo utca 4.

Varga Tamás73
24.

129.

Hornyák Tímea8
----------
Általános iskola
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Muvészeti Iskola és Pedagógiai Intézet

3300 Eger Barkóczy utca 5.

Misz József73
24.

130.

Rácz Áron8
----------
Általános iskola
Domokos Pál Péter Általános Iskola

1119 Budapest XI. kerület Sopron út 50.

Dombi Jánosné73
24.

131.

Hoffmann Virág8
----------
Általános iskola
Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Muvészeti Iskola

8900 Zalaegerszeg Kisfaludy utca 2.

Dúcz Mihály73
24.

132.

Csík Hanna8
----------
Általános iskola
Kiskunmajsai Arany János Általános Iskola

6120 Kiskunmajsa Fo utca 69-71.

Holló Tibor73
24.

133.

Káplár Hanna8
----------
Általános iskola
Széchenyi Körúti Sportiskolai Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola

5000 Szolnok Széchenyi István körút 10.

Kovácsné Pesti Andrea73
24.

134.

Köteles Márk8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Kecskeméti Katona József Gimnázium

6000 Kecskemét Dózsa György út 3.

Sáróné Jéga-Szabó Irén73
24.

135.

Petrovics Dóra8
----------
Általános iskola
Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Muvészeti Iskolája, Napközi Otthonos Óvodája

6725 Szeged Boldogasszony sugárút 8.

Lakatos Ferenc73
25.

136.

Farkas Péter8
----------
Általános iskola
Várday Kata Református Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

4600 Kisvárda Flórián tér 5.

Szabó István
Szabó István
72
25.

137.

Csizmadia Elek8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium

3200 Gyöngyös Kossuth Lajos utca 33.

Varga Tamásné Pitlik Emese72
25.

138.

Rács Péter8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Bonyhádi Petofi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola

7150 Bonyhád Kossuth utca 4.

Tanner György72
25.

139.

Kakuk Lilla8
----------
Általános iskola
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája

4029 Debrecen Csengo utca 4.

Varga Tamás72
25.

140.

Juhász Berta8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium

1174 Budapest XVII. kerület Széchenyi utca 1-7.

Komáromi Annamária72
25.

141.

Kovács Veronika8
----------
Általános iskola
Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium

3100 Salgótarján József Attila út 2.

Darvas József72
25.

142.

Dunai Zita8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium

6800 Hódmezovásárhely Szonyi utca 2.

Berecz János72
25.

143.

Kollár Dániel8
----------
Általános iskola
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola

1046 Budapest IV. kerület Fóti út 66.

Szakáll Istvánné72
25.

144.

Kocsán Bence János8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium

3525 Miskolc Városház tér 6.

Kovács Ilona72
25.

145.

Szalai-Szabó Zsófia8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium

1174 Budapest XVII. kerület Széchenyi utca 1-7.

Komáromi Annamária72
25.

146.

Fenyvesi Fanni8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnázium és Kollégium

6400 Kiskunhalas Kossuth Lajos utca 14.

Nagy-Czirok Lászlóné72
25.

147.

Bella Sára8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium

8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.

Kovács Tibor72
25.

148.

Palacsics Marcell8
----------
Általános iskola
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola

9900 Körmend Thököly Imre utca 31.

Kocsis Balázs Imréné72
26.

149.

Vereb Tamás Péter8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium

4025 Debrecen Hatvan utca 44.

Türk Zsuzsanna71
26.

150.

Baglady Kornél8
----------
Általános iskola
Korösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Általános Iskola

8800 Nagykanizsa Csokonai utca 1.

Sárdi Zoltán71
26.

151.

Kis Ágoston7
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

1082 Budapest VIII. kerület Horváth Mihály tér 8.

Schramek Anikó71
26.

152.

Krüpl Boglárka8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

1039 Budapest III. kerület Csobánka tér 7.

Csikós Viktória71
26.

153.

Borbély László István8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

1039 Budapest III. kerület Csobánka tér 7.

Marsiczki Roland71
26.

154.

Szilágyi Balázs8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

1039 Budapest III. kerület Csobánka tér 7.

Marsiczki Roland71
26.

155.

Hajma András 8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnázium és Kollégium

6400 Kiskunhalas Kossuth Lajos utca 14.

Nagy-Czirok Lászlóné71
26.

156.

Molnár Emma8
----------
Általános iskola
Szegedi Arany János Általános Iskola

6724 Szeged Kukovetz Nana utca 4-6.

Horváthné Érsek Virág71
26.

157.

Varga Sára8
----------
Általános iskola
Tisza-parti Általános Iskola

6726 Szeged Maróczy Géza tér 2.

Udvarhelyiné Béres Irma71
26.

158.

Szabó András8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium

4220 Hajdúböszörmény Bocskai István tér 12.

Kissné Horváth Ágnes
Debreczeni Csaba
71
26.

159.

Dobay Botond Csaba8
----------
Általános iskola
Budajenoi Általános Iskola

2093 Budajeno Fo utca 3.

Gulácsiné Kozma Sarolta71
26.

160.

Szerencsi Ida8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kempelen Farkas Gimnázium

1223 Budapest XXII. kerület Közgazdász utca 9-11.

Dezamicsné Babich Gertrud71
26.

161.

Tyukodi Szabolcs7
----------
Általános iskola
Kerecsendi Magyary Károly Általános Iskola

3396 Kerecsend Bereksori utca 2.

Palkovics Péter71
27.

162.

Bohner Emese8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Városmajori Gimnázium

1122 Budapest XII. kerület Városmajor utca 71.

Ábrám László70
27.

163.

Ráthonyi Levente Marcell7
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium

4025 Debrecen Hatvan utca 44.

Türk Zsuzsanna70
27.

164.

Erdő Edvárd8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium

5130 Jászapáti Vasút út 2.

Szabóné Nagy Enikő70
27.

165.

Horváth Ákos8
----------
Általános iskola
Balatonfüredi Radnóti Miklós Általános Iskola

8230 Balatonfüred Nádor utca 17.

Benyóné Farkas Anna70
27.

166.

Csizmadia Róbert8
----------
Általános iskola
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola

5900 Orosháza Vörösmarty utca 4

Tompa Lajos70
27.

167.

Farkas Ábel8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Berzsenyi Dániel Gimnázium

1133 Budapest XIII. kerület Kárpát utca 49-53.

dr. Baranyai Klára70
27.

168.

Dávid Dorka8
----------
Általános iskola
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola

4026 Debrecen Hunyadi utca 17.

Molnár Tibor70
27.

169.

Földes Gergő8
----------
Általános iskola
Domokos Pál Péter Általános Iskola

1119 Budapest XI. kerület Sopron út 50.

Dombi Jánosné70
27.

170.

Bajai Soma Merse8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium

1024 Budapest II. kerület Keleti Károly utca 37.

Gyurkovics Tamás70
27.

171.

Beöthy András8
----------
Gimnázium 6 osztályos
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium

1053 Budapest V. kerület Papnövelde utca 4-6.

Deák Márta70
27.

172.

Tellinger Márton8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Muvészeti Iskola és Kollégium

2100 Gödöllo Takács Menyhért út 2.

Veibel Erika70
27.

173.

Vörös Csanád8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

1039 Budapest III. kerület Csobánka tér 7.

Marsiczki Roland70
27.

174.

Melján Anna8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Kecskeméti Katona József Gimnázium

6000 Kecskemét Dózsa György út 3.

Sáróné Jéga-Szabó Irén70
27.

175.

Havasi Koppány8
----------
Általános iskola
Újbudai Bocskai István Általános Iskola

1113 Budapest XI. kerület Bocskai út 47-49.

Merkelné Kompanik Krisztina70
27.

176.

Kertész Balázs8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Szentendrei Református Gimnázium

2000 Szentendre Áprily tér 5.

Berta Ildikó70
27.

177.

Kovács Jázmin8
----------
Általános iskola
Szent István Római Katolikus Általános Iskola

8500 Pápa Fo tér 6.

Tóthné Bóna Márta70
27.

178.

Lukács Patrik8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Református Kollégium Dóczy Gimnáziuma

4024 Debrecen Kossuth utca 35.

Tófalusi Péter70
27.

179.

Fülöp Stella8
----------
Általános iskola
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola

6722 Szeged Szentháromság utca 2.

Diczházi Attila70
27.

180.

Szabó Benedek8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Szent István Gimnázium

1146 Budapest XIV. kerület Ajtósi Dürer sor 15.

Ildiko Bajko70
28.

181.

Loja Botond8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Révai Miklós Gimnázium és Kollégium

9021 Győr Jókai út 21.

Bognár Gergely69
28.

182.

Palencsár Dávid8
----------
Általános iskola
Paksi Bezerédj Általános Iskola

7030 Paks Szentháromság tér 1.

Szőkéné Szabó Anikó69
28.

183.

Fodróczy Lilla8
----------
Általános iskola
Biatorbágyi Általános Iskola és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvu Általános Iskola

2051 Biatorbágy Szentháromság tér 6.

Marx Árpád69
28.

184.

Binder Dominika8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Sylvester János Református Gimnázium és Technikum

1149 Budapest XIV. kerület Pillangó park 3-5.

Agócs Ágnes69
28.

185.

Vértesi Levente7
----------
Általános iskola
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvu Tagozatos Általános Iskola

2440 Százhalombatta Liszt Ferenc sétány 2.

Baranyi Tamás69
28.

186.

Bálo Zsófia8
----------
Általános iskola
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola

1222 Budapest XXII. kerület Árpád utca 2.

Nagyné Monoki Margit69
28.

187.

Kunszt Luca8
----------
Általános iskola
Szent István Római Katolikus Általános Iskola

8500 Pápa Fo tér 6.

Tóthné Bóna Márta69
28.

188.

Szökő Tamás Tas8
----------
Általános iskola
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola

6722 Szeged Szentháromság utca 2.

Diczházi Attila69
29.

189.

Potos Áron8
----------
Általános iskola
Várday Kata Református Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

4600 Kisvárda Flórián tér 5.

Szabó István
Szabó István
68
29.

190.

Erőss Dániel8
----------
Általános iskola
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

9155 Lébény Iskola köz 1.

Kovács Istvánné68
29.

191.

Biró Péter Gordon8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium

4025 Debrecen Hatvan utca 44.

Türk Zsuzsanna68
29.

192.

Kovács Bálint8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Szakgimnázium és Technikum

2040 Budaörs Szabadság út 162.

Süket Erzsébet68
29.

193.

Mihályi Gellért8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium

5130 Jászapáti Vasút út 2.

Szabóné Nagy Enikő68
29.

194.

Mike Benjámin8
----------
Általános iskola
Korösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Általános Iskola

8800 Nagykanizsa Csokonai utca 1.

Sárdi Zoltán68
29.

195.

Czombos Balázs8
----------
Általános iskola
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola

5900 Orosháza Vörösmarty utca 4

Tompa Lajos68
29.

196.

Erős Fanni8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

6000 Kecskemét Nyíri út 11.

Bakk János
Szittyai István
68
29.

197.

Kocsis Barbara8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium

6800 Hódmezovásárhely Szonyi utca 2.

Berecz János68
29.

198.

Barna-Lázár Boldizsár8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

1039 Budapest III. kerület Csobánka tér 7.

Csikós Viktória68
29.

199.

Komlósi Aida8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

1039 Budapest III. kerület Csobánka tér 7.

Marsiczki Roland68
29.

200.

Lambert Kristóf8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Ciszterci Szent István Gimnázium

8000 Székesfehérvár Jókai utca 20.

Rideg Gabriella68
29.

201.

Bilicki Máté8
----------
Általános iskola
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola

6722 Szeged Szentháromság utca 2.

Kormányosné Horváth Ivett68
30.

202.

Stingli Zsuzsanna8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Dunaföldvári Magyar László Gimnázium

7020 Dunaföldvár Templom utca 5.

Bartalosné Agócs Irén67
30.

203.

Gyurkovics Máté8
----------
Általános iskola
Városmajori Kós Károly Általános Iskola

1122 Budapest XII. kerület Városmajor utca 59.

Kovács Erzsébet67
30.

204.

Herczeg Viktória8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium

6800 Hódmezovásárhely Szonyi utca 2.

Berecz János67
30.

205.

Miskolczi Máté8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Berzsenyi Dániel Gimnázium

1133 Budapest XIII. kerület Kárpát utca 49-53.

dr. Baranyai Klára67
30.

206.

Robb Horkay Dávid8
----------
Általános iskola
Miskolc-Diósgyori Református Általános Iskola és Óvoda

3534 Miskolc Nagy Lajos király útja 14.

Tóth Zoltánné67
30.

207.

Radák Réka8
----------
Általános iskola
Csurgói Eötvös József Sportiskolai Általános Iskola

8840 Csurgó Kossuth utca 3.

Tamásné Hajmás Rozália67
30.

208.

Bendegúz Matányi8
----------
Általános iskola
Újlaki Magyar-Olasz Két Tanítási Nyelvu Általános Iskola

1023 Budapest II. kerület Ürömi utca 64.

Kazi Bernadette67
30.

209.

Konc Ágota8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Miskolci Herman Ottó Gimnázium

3525 Miskolc Tizeshonvéd utca 21.

Pilz Olivér 67
30.

210.

Stevlik Olivér8
----------
Általános iskola
Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium

3100 Salgótarján József Attila út 2.

Gyöngyösi István Tamás67
30.

211.

Berkecz Lázár8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Kecskeméti Katona József Gimnázium

6000 Kecskemét Dózsa György út 3.

Sáróné Jéga-Szabó Irén67
30.

212.

Forrai Boldizsár8
----------
Általános iskola
Tisza-parti Általános Iskola

6726 Szeged Maróczy Géza tér 2.

Udvarhelyiné Béres Irma67
30.

213.

Bulik Andor Péter8
----------
Általános iskola
Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Muvészeti Iskolája, Napközi Otthonos Óvodája

6725 Szeged Boldogasszony sugárút 8.

Lakatos Ferenc67
30.

214.

Molnár Bence Péter8
----------
Általános iskola
Szandaszolosi Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola

5008 Szolnok Simon Ferenc út 47.

Benca Ernő67
30.

215.

Nagy Ildikó7
----------
Általános iskola
Biatorbágyi Általános Iskola és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvu Általános Iskola

2051 Biatorbágy Szentháromság tér 6.

Seregi Lilla67
31.

216.

Nagy Zsombor Bence8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Városmajori Gimnázium

1122 Budapest XII. kerület Városmajor utca 71.

Ábrám László66
31.

217.

Babos Dániel8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Keszthelyi Vajda János Gimnázium

8360 Keszthely Fo tér 9.

Farkas László66
31.

218.

Farnady Ádám8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium

1174 Budapest XVII. kerület Széchenyi utca 1-7.

Komáromi Annamária66
31.

219.

Bokányi-Zoltai Benedek7
----------
Általános iskola
Paragvári Utcai Általános Iskola

9700 Szombathely Paragvári utca 2-4.

Piriné Zsolnai Ildikó66
31.

220.

Farkas Sámuel8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapest XXII. Kerületi Budai Nagy Antal Gimnázium

1221 Budapest XXII. kerület Anna utca 13-15.

Sigmond Gábor66
31.

221.

Berczik Dávid8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kempelen Farkas Gimnázium

1223 Budapest XXII. kerület Közgazdász utca 9-11.

Bakosné Novák Andrea66
31.

222.

Janics Tamás7
----------
Általános iskola
Budapest XX. Kerületi Nagy László Általános Iskola és Gimnázium

1203 Budapest XX. kerület János utca 4.

Varanka-Farkas Katalin66
31.

223.

Dudás Eszter8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Sylvester János Református Gimnázium és Technikum

1149 Budapest XIV. kerület Pillangó park 3-5.

Agócs Ágnes66
31.

224.

Koscsó Virág8
----------
Gimnázium 6 osztályos
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium

1053 Budapest V. kerület Papnövelde utca 4-6.

Vass Miklós66
31.

225.

Fazekas Nóra8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

1039 Budapest III. kerület Csobánka tér 7.

Csikós Viktória66
31.

226.

Morvai Márk8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

1039 Budapest III. kerület Csobánka tér 7.

Csikós Viktória66
31.

227.

Boronkai Benedek8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium

3525 Miskolc Városház tér 6.

Kovács Ilona66
31.

228.

Pásztor András 8
----------
Általános iskola
Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Óvoda

7633 Pécs Dr. Veress Endre utca 15.

Dr. Szász János Péter66
31.

229.

Stumphauser Gréta8
----------
Általános iskola
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola

1114 Budapest XI. kerület Bartók Béla út 27.

Tundó Klára66
31.

230.

Fülöp-Peregi Márk8
----------
Általános iskola
Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Muvészeti Iskolája, Napközi Otthonos Óvodája

6725 Szeged Boldogasszony sugárút 8.

Lakatos Ferenc66
32.

231.

Barkóczi Lili Helka8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Városmajori Gimnázium

1122 Budapest XII. kerület Városmajor utca 71.

Ábrám László65
32.

232.

Bukovinszky Ádám8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Újpesti Babits Mihály Gimnázium

1048 Budapest IV. kerület Tóth Aladár utca 16-20.

Huk Rita65
32.

233.

Srancsik Nóra8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Újpesti Babits Mihály Gimnázium

1048 Budapest IV. kerület Tóth Aladár utca 16-20.

Huk Rita65
32.

234.

Terplán Anna Sarolta8
----------
Gimnázium 8 osztályos
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

9700 Szombathely Bolyai János utca 11.

Artner Zsolt65
32.

235.

Széles Zsombor8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium

2310 Szigetszentmiklós Csokonai utca 6-12.

Szij Orsolya65
32.

236.

Oláh Viktória8
----------
Általános iskola
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája

4029 Debrecen Csengo utca 4.

Varga Tamás65
32.

237.

Király Kristóf8
----------
Általános iskola
Újbudai Petofi Sándor Általános Iskola

1116 Budapest XI. kerület Kiskorös utca 1.

Sári Györgyi65
32.

238.

Székely Sámuel8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

1039 Budapest III. kerület Csobánka tér 7.

Csikós Viktória65
32.

239.

Pálfi-Kovács Panna8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

1039 Budapest III. kerület Csobánka tér 7.

Marsiczki Roland65
32.

240.

Dósa Olivér Márk8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium

3525 Miskolc Városház tér 6.

Kovács Ilona65
32.

241.

Szabó Áron8
----------
Általános iskola
Kántor Mihály Általános Iskola

3973 Cigánd Iskola utca 8.

Punyiné Kandrács Erzsébet65
32.

242.

Tasnádi Zsófia8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Tatai Református Gimnázium

2890 Tata Kossuth tér 10-11.

Illés Marianna65
32.

243.

Fedora Ferenc8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Református Kollégium Dóczy Gimnáziuma

4024 Debrecen Kossuth utca 35.

Tófalusi Péter65
32.

244.

Lantos Gergő8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Református Kollégium Dóczy Gimnáziuma

4024 Debrecen Kossuth utca 35.

Tófalusi Péter65
32.

245.

Székely Áron8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Szentendrei Református Gimnázium

2000 Szentendre Áprily tér 5.

Berta Ildikó65
32.

246.

Simó Katinka8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium

1114 Budapest XI. kerület Villányi út 27.

Csizy Judit65
32.

247.

Vasas Tímea8
----------
Általános iskola
Ináncsi Arany János Általános Iskola

3851 Ináncs Rákóczi út 10.

Gaálné Piskóti Erika65
33.

248.

Stark Lili8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Városmajori Gimnázium

1122 Budapest XII. kerület Városmajor utca 71.

Ábrám László64
33.

249.

Kerkápoly-Fekete Illés7
----------
Gimnázium 8 osztályos
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium

1016 Budapest I. kerület Mészáros utca 5-7.

Csoknyainé Leéb Katalin64
33.

250.

Jurácsik Marcell7
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium

4025 Debrecen Hatvan utca 44.

Türk Zsuzsanna64
33.

251.

Bohátka Gábor8
----------
Általános iskola
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája

4029 Debrecen Csengo utca 4.

Varga Tamás64
33.

252.

Szlivka Mihály8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Földes Ferenc Gimnázium

3525 Miskolc Kelemen Didák utca 5.

Biró István64
33.

253.

Wade Ilona8
----------
Általános iskola
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola

1046 Budapest IV. kerület Fóti út 66.

Szakáll Istvánné64
33.

254.

Sófalvi Márk8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Sylvester János Református Gimnázium és Technikum

1149 Budapest XIV. kerület Pillangó park 3-5.

Agócs Ágnes64
33.

255.

Simon János8
----------
Gimnázium 6 osztályos
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium

1053 Budapest V. kerület Papnövelde utca 4-6.

Vass Miklós64
33.

256.

Kilián Zea8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

1039 Budapest III. kerület Csobánka tér 7.

Marsiczki Roland64
33.

257.

Szekeres Márton7
----------
Általános iskola
Dr. Béres József Általános Iskola

1031 Budapest III. kerület Keve utca 41.

SIPOS BOTOND MÁTYÁS64
33.

258.

Réthy Levente8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Szentendrei Református Gimnázium

2000 Szentendre Áprily tér 5.

Berta Ildikó64
33.

259.

Peszeki Máté8
----------
Általános iskola
Szandaszolosi Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola

5008 Szolnok Simon Ferenc út 47.

Benca Ernő64
33.

260.

Répási Blanka8
----------
Általános iskola
Ináncsi Arany János Általános Iskola

3851 Ináncs Rákóczi út 10.

Gaálné Piskóti Erika64
34.

261.

Márkus Nóra8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Városmajori Gimnázium

1122 Budapest XII. kerület Városmajor utca 71.

Ábrám László63
34.

262.

Porkoláb Izsák8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Bocskai István Katolikus Gimnázium és Technikum

3900 Szerencs Ondi út 1

Szemán Gábor63
34.

263.

Szabari Denisz8
----------
Általános iskola
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Óvoda

3360 Heves József Attila utca 18.

Bódor Istvánné63
34.

264.

Jutasi Benedek8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Szakgimnázium és Technikum

2040 Budaörs Szabadság út 162.

Süket Erzsébet63
34.

265.

Molnár Bence8
----------
Általános iskola
Paragvári Utcai Általános Iskola

9700 Szombathely Paragvári utca 2-4.

Pesti Péter63
34.

266.

Ötvös Pálma8
----------
Általános iskola
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája

4029 Debrecen Csengo utca 4.

Varga Tamás63
34.

267.

Bodor Márton Csanád8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

1022 Budapest II. kerület Lorántffy Zsuzsanna utca 3.

Horváth Norbert63
34.

268.

Béla Miklós8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Bajai III. Béla Gimnázium

6500 Baja Szent Imre tér 5.

Tóth Tamás63
34.

269.

Kárpáti Donát8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Földes Ferenc Gimnázium

3525 Miskolc Kelemen Didák utca 5.

Biró István63
34.

270.

Dévényi Nándor8
----------
Általános iskola
Domokos Pál Péter Általános Iskola

1119 Budapest XI. kerület Sopron út 50.

Dombi Jánosné63
34.

271.

Németh Barnabás8
----------
Általános iskola
Sashalmi Tanoda Általános Iskola

1163 Budapest XVI. kerület Metró utca 3-7.

Hasznosi Tamásné 63
34.

272.

Berki Henriett8
----------
Általános iskola
Széchenyi Körúti Sportiskolai Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola

5000 Szolnok Széchenyi István körút 10.

Kovácsné Pesti Andrea63
34.

273.

Tóth Kinga8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Földes Ferenc Gimnázium

3525 Miskolc Kelemen Didák utca 5.

Biró István63
34.

274.

Bihari Nóra8
----------
Általános iskola
Szegedi Arany János Általános Iskola

6724 Szeged Kukovetz Nana utca 4-6.

Horváthné Érsek Virág63
34.

275.

Gulyás Boglárka8
----------
Általános iskola
Kántor Mihály Általános Iskola

3973 Cigánd Iskola utca 8.

Punyiné Kandrács Erzsébet63
34.

276.

Molnár András8
----------
Általános iskola
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola

1114 Budapest XI. kerület Bartók Béla út 27.

Tundó Klára63
35.

277.

Nagy Zsuzsanna8
----------
Általános iskola
Szentesi Koszta József Általános Iskola

6600 Szentes Köztársaság utca 6.

Révész Gabriella62
35.

278.

Bődy Kristóf Levente8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája

4029 Debrecen Csengo utca 4.

Dr. Kirsch Éva62
35.

279.

Gyenei Tamás8
----------
Általános iskola
Kecskeméti Református Általános Iskola

6000 Kecskemét Szabadság tér 7.

Gyömbér Csaba62
35.

280.

Mikuláss Dorka Sára8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

6000 Kecskemét Nyíri út 11.

Szittyai István62
35.

281.

Tóth Kitti8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Újpesti Babits Mihály Gimnázium

1048 Budapest IV. kerület Tóth Aladár utca 16-20.

Huk Rita62
35.

282.

Orbán Marcell Csaba8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Sylvester János Református Gimnázium és Technikum

1149 Budapest XIV. kerület Pillangó park 3-5.

Agócs Ágnes62
35.

283.

Adonyi Sámuel8
----------
Általános iskola
Miskolc-Diósgyori Református Általános Iskola és Óvoda

3534 Miskolc Nagy Lajos király útja 14.

Tóth Zoltánné62
35.

284.

Alberti Ádám8
----------
Általános iskola
Miskolc-Diósgyori Református Általános Iskola és Óvoda

3534 Miskolc Nagy Lajos király útja 14.

Tóth Zoltánné62
35.

285.

Biró Ilona8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

1039 Budapest III. kerület Csobánka tér 7.

Csikós Viktória62
35.

286.

Markovics Dóra8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

1039 Budapest III. kerület Csobánka tér 7.

Marsiczki Roland62
35.

287.

Győri Patrik László8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Kecskeméti Katona József Gimnázium

6000 Kecskemét Dózsa György út 3.

Sáróné Jéga-Szabó Irén62
35.

288.

Bogdány Sándor Szilárd8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

6000 Kecskemét Nyíri út 11.

Szittyai István62
35.

289.

Vágó Balázs8
----------
Általános iskola
Budajenoi Általános Iskola

2093 Budajeno Fo utca 3.

Gulácsiné Kozma Sarolta62
35.

290.

Komócsin Dávid8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Budapest XV. Kerületi László Gyula Gimnázium és Általános Iskola

1157 Budapest XV. kerület Kavicsos köz 4.

Edith Szakács-Pap62
36.

291.

Baumbach Bianka8
----------
Általános iskola
Soproni Német Nemzetiségi Általános Iskola - Deutsche Nationalitätenschule Ödenburg

9400 Sopron Fenyő tér 1.

Honyák Ferenc61
36.

292.

Forrai Zita8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Szakgimnázium és Technikum

2040 Budaörs Szabadság út 162.

Süket Erzsébet61
36.

293.

Pongrácz Kitti8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Óbudai Árpád Gimnázium

1034 Budapest III. kerület Nagyszombat utca 19.

Dr. Steinbach Péter61
36.

294.

Solti Tímea8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnázium és Kollégium

6400 Kiskunhalas Kossuth Lajos utca 14.

Nagy-Czirok Lászlóné61
36.

295.

Pauk János8
----------
Általános iskola
Tisza-parti Általános Iskola

6726 Szeged Maróczy Géza tér 2.

Udvarhelyiné Béres Irma61
36.

296.

Suda Szabolcs8
----------
Általános iskola
Újbudai Bocskai István Általános Iskola

1113 Budapest XI. kerület Bocskai út 47-49.

Merkelné Kompanik Krisztina61
36.

297.

Skapér Zsigmond8
----------
Általános iskola
Budajenoi Általános Iskola

2093 Budajeno Fo utca 3.

Gulácsiné Kozma Sarolta61
37.

298.

Gyuricza-Csík Alma8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Városmajori Gimnázium

1122 Budapest XII. kerület Városmajor utca 71.

Ábrám László60
37.

299.

Kanalas Patrik8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Bocskai István Katolikus Gimnázium és Technikum

3900 Szerencs Ondi út 1

Szemán Gábor60
37.

300.

Bischoff Ervin Vilmos8
----------
Általános iskola
Kelenvölgyi Általános Iskola

1116 Budapest XI. kerület Kecskeméti József utca 14.

Deliné Batta Emese60
37.

301.

Zagyi Erzsébet8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium

5130 Jászapáti Vasút út 2.

Szabóné Nagy Enikő60
37.

302.

Rehák András8
----------
Általános iskola
Balatonfüredi Radnóti Miklós Általános Iskola

8230 Balatonfüred Nádor utca 17.

Benyóné Farkas Anna60
37.

303.

Mikó Zsigmond8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Újpesti Babits Mihály Gimnázium

1048 Budapest IV. kerület Tóth Aladár utca 16-20.

Huk Rita60
37.

304.

Rozner Réka8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Keszthelyi Vajda János Gimnázium

8360 Keszthely Fo tér 9.

Farkas László60
37.

305.

Vaslaki Gábor8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapest XXII. Kerületi Budai Nagy Antal Gimnázium

1221 Budapest XXII. kerület Anna utca 13-15.

Sigmond Gábor60