ELFT - Általános Iskolai Szakcsoport

XXXIV. Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny

„Munkám legnagyobb jutalma az lesz, ha a kisdiák néhányszor felkiált tanulás közben:
még annál is sokkal szebb a fizika, mint gondoltam!”
Öveges József          


Öveges József Fizikaverseny

Tisztelt Kolléga!

A XXXIV. Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny 1. (iskolai) fordulója sikeresen lezárult.

Köszönjük a felkészítő kollégák együttműködését.

Tájékoztatásul közlöm, a 2. fordulóba jutottak azok a tanulók, akik legalább 54 pontot szereztek az 1. forduló megoldása során.

Annak érdekében, hogy a kiírás alábbi pontjának meg tudjunk felelni, három vármegyében ettől eltérő a bejutás ponthatára:
„Minden vármegyéből az 1-3. helyezett versenyző bekerül a 2. fordulóba - pontszámtól függetlenül-, így lehetőség nyílik arra, hogy mindenhol megyei 1-3. helyezettet tudjanak hirdetni.”
Békés vármegyében 52 ponttól, Nógrádban 50 ponttól, Somogy vármegyében 45 ponttól vehetnek részt a megyei fordulóban a versenyzők.

A megyei döntők rendezőivel folyik az egyeztetés, hamarosan közzé tesszük a rendező intézmények listáját.

Február 29-én 20 óráig választhatnak a megyéjük szerinti helyszín, vagy az Önöktől egyszerűbben megközelíthető másik helyszín között.

Gratulálok a továbbjutóknak és felkészítőiknek!

Sikeres felkészülést kívánok a következő megmérettetéshez!
A rendezőség nevében:
Lévainé Kovács Róza
a szervezőbizottság elnöke
1. FORDULÓ EREDMÉNYE
2024. FEBRUÁR 06. KEDD
Minden nevezett iskola

BudapestBaranya megyeBács-Kiskun megyeBékés megyeBorsod-Abaúj-Zemplén megyeCsongrád megyeFejér megyeGyőr-Moson-Sopron megyeHajdú-Bihar megyeHeves megyeJász-Nagykun-Szolnok megyeKomárom-Esztergom megyeNógrád megyePest megyeSomogy megyeSzabolcs-Szatmár-Bereg megyeTolna megyeVas megyeVeszprém megyeZala megye
Minden nevezett iskola



1. FORDULÓ EREDMÉNYE
Sorsz.NévÉvf.
Iskola tip.
ISKOLAFizika / felkészítő tanárPONT
TOVÁBBJUTÓK ( 412 tanuló)
1.Kiss Mihály8
----------
Általános iskola
Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

4400 Nyíregyháza Erdő sor 7.

Varga Lászlóné102
2.Kossár Benedek Balázs8
----------
Általános iskola
Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Óvoda

7633 Pécs Dr. Veress Endre utca 15.

Horváthné Szűcs Márta101
3.Kádár Félix8
----------
Általános iskola
Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, Napközi Otthonos Óvodája

6725 Szeged Boldogasszony sugárút 8.

Horváthné Fazekas Erika100
4.Sárközi Botond8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Sylvester János Református Gimnázium és Technikum

1149 Budapest XIV. kerület Pillangó park 3-5.

Agócs Ágnes99
5.Holbis Dávid8
----------
Általános iskola
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola

1107 Budapest X. kerület Száva utca 1.

Lepenye Mária98
5.

6.

Bajkó Márton8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium

2120 Dunakeszi Bazsanth Vince utca 10.

Horváth Henrietta98
5.

7.

Szlavicsek Zorán Mór8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Keszthelyi Vajda János Gimnázium

8360 Keszthely Fő tér 9.

Farkas László98
6.

8.

Patócs Péter8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kempelen Farkas Gimnázium

1223 Budapest XXII. kerület Közgazdász utca 9-11.

Dezamicsné Babich Gertrud97
7.

9.

Pázmándi József Áron8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium

2120 Dunakeszi Bazsanth Vince utca 10.

Horváth Henrietta96
7.

10.

Berta Buda Bálint8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Óbudai Árpád Gimnázium

1034 Budapest III. kerület Nagyszombat utca 19.

Gärtner István96
7.

11.

Lukács Kristóf7
----------
Gimnázium 8 osztályos
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium, Kollégium és Óvoda

3529 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.

Tóth Tibor96
7.

12.

Tóth Domonkos8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Egri Dobó István Gimnázium

3300 Eger Széchenyi István utca 19.

Pecsenye Pál96
7.

13.

Bense Tamás István8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium

1053 Budapest V. kerület Reáltanoda utca 7.

Feke Zsolt96
8.

14.

Varga Kristóf8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Németh László Gimnázium

1131 Budapest XIII. kerület Nővér utca 15-17.

Sándor Gergely95
8.

15.

Mihálszky Dávid8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

1039 Budapest III. kerület Csobánka tér 7.

Csaba György Gábor95
9.

16.

Horváth Dóra Emília8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Révai Miklós Gimnázium és Kollégium

9021 Győr Jókai út 21.

Bognár Gergely94
10.

17.

Harasztosi Csanád8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Technikum és Szakképző Iskola

2040 Budaörs Szabadság út 162.

Süket Erzsébet93
10.

18.

Rizsányi Ádám8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Technikum és Szakképző Iskola

2040 Budaörs Szabadság út 162.

Süket Erzsébet93
10.

19.

Szabadkai Eleonóra Déva8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Berzsenyi Dániel Evangélikus (Líceum) Gimnázium és Kollégium

9400 Sopron Széchenyi tér 11.

Barta-Barát Éva
Lang Ágota
93
10.

20.

Wéber Zara Ingeborg8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium

1053 Budapest V. kerület Reáltanoda utca 7.

Feke Zsolt93
11.

21.

Juhász Johanna Franciska8
----------
Általános iskola
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola és Óvoda

1122 Budapest XII. kerület Csaba utca 16.c

Hajdu Hajnal92
11.

22.

Lazányi Márton János8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Technikum és Szakképző Iskola

2040 Budaörs Szabadság út 162.

Süket Erzsébet92
11.

23.

Kovács Gábor8
----------
Általános iskola
Ajaki Tamási Áron Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Bölcsőde

4524 Ajak Hajnal út 11.

Varga István92
11.

24.

Nagy Benedek 8
----------
Általános iskola
Sashalmi Tanoda Általános Iskola

1163 Budapest XVI. kerület Metró utca 3-7.

Hasznosi Tamásné92
11.

25.

Pászti Sámuel8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium

1114 Budapest XI. kerület Villányi út 27.

Kőszeghyné Keresztes Éva
Csizy Judit
92
11.

26.

Szilágyi Gergely8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Óbudai Árpád Gimnázium

1034 Budapest III. kerület Nagyszombat utca 19.

Gärtner István92
11.

27.

Csontos Vince8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium

1024 Budapest II. kerület Keleti Károly utca 37.

Szabó Szilárd92
11.

28.

Kőszegi-Molnár Barnabás8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium

1024 Budapest II. kerület Keleti Károly utca 37.

Szabó Szilárd92
12.

29.

Pocsay Bence Máté8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Földes Ferenc Gimnázium

3525 Miskolc Kelemen Didák utca 5.

Biró István91
12.

30.

Street Boldizsár8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium

2120 Dunakeszi Bazsanth Vince utca 10.

Horváth Henrietta91
12.

31.

Kottán István8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Keszthelyi Vajda János Gimnázium

8360 Keszthely Fő tér 9.

Farkas László91
12.

32.

Rácz Koppány Bendegúz8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Városmajori Gimnázium

1122 Budapest XII. kerület Városmajor utca 71

Ábrám László91
12.

33.

Jenei Bálint8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium és Kollégium

3580 Tiszaújváros Munkácsy Mihály út 13.

Dr. Fülöpné Gyuricskó Krisztina91
12.

34.

Svastits Endre8
----------
Általános iskola
Városmajori Kós Károly Általános Iskola

1122 Budapest XII. kerület Városmajor utca 59.

Kovács Erzsébet91
12.

35.

Osváth Árpád8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

1022 Budapest II. kerület Lorántffy Zsuzsanna utca 3.

Horváth Norbert91
12.

36.

Kiss-Varga Regő8
----------
Általános iskola
Kőkúti Általános Iskola

2890 Tata Kőkút köz 2.

Czink Erzsébet91
12.

37.

Illés Zsombor8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kempelen Farkas Gimnázium

1223 Budapest XXII. kerület Közgazdász utca 9-11.

Simonné Tatár Zita91
12.

38.

Gincsai Gábor8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium

1114 Budapest XI. kerület Villányi út 27.

Stirling Anna
Csizy Judit
91
12.

39.

Bank Márton8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Óbudai Árpád Gimnázium

1034 Budapest III. kerület Nagyszombat utca 19.

Gärtner István91
12.

40.

Bora Ádám8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Egri Dobó István Gimnázium

3300 Eger Széchenyi István utca 19.

Pecsenye Pál91
13.

41.

Cseresnyés Dániel8
----------
Általános iskola
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola

9900 Körmend Thököly Imre utca 31.

Kocsis Balázs Imréné90
13.

42.

Berta András8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

6000 Kecskemét Nyíri út 11.

Szittyai István
Bakk János
90
13.

43.

Rajtik Sándor Barnabás8
----------
Általános iskola
Álmos Vezér Gimnázium, Pedagógiai Szakgimnázium és Általános Iskola

1144 Budapest XIV. kerület Álmos vezér tér 9.

Szitás Ibolya90
13.

44.

Faragó Sándor8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Óbudai Árpád Gimnázium

1034 Budapest III. kerület Nagyszombat utca 19.

Ecsedi Grácia90
14.

45.

Szilágyi Márton8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium

2120 Dunakeszi Bazsanth Vince utca 10.

Horváth Henrietta89
14.

46.

Dunca-Stadler Zalán Dániel8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Keszthelyi Vajda János Gimnázium

8360 Keszthely Fő tér 9.

Farkas László89
14.

47.

Czuczor Dávid8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Városmajori Gimnázium

1122 Budapest XII. kerület Városmajor utca 71

Ábrám László89
14.

48.

Hicsó Máté Kristóf8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium

4025 Debrecen Hatvan utca 44.

Kiszely Ildikó89
14.

49.

Nagy Levente8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium

2030 Érd Széchenyi tér 1.

Csatlós Mária89
14.

50.

Halbritter Ádám8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium

1114 Budapest XI. kerület Villányi út 27.

Kőszeghyné Keresztes Éva
Csizy Judit
89
14.

51.

Gyarmathy Attila8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Óbudai Árpád Gimnázium

1034 Budapest III. kerület Nagyszombat utca 19.

Gärtner István89
15.

52.

Balázs János8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium

6800 Hódmezővásárhely Szőnyi utca 2.

Berecz János88
15.

53.

Varga Dávid8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium

2030 Érd Széchenyi tér 1.

Csatlós Mária88
15.

54.

Apáti Márk8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium

7200 Dombóvár Bajcsy-Zsilinszky utca 2.

Király Gyuláné88
15.

55.

Támcsu Vince8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Óbudai Árpád Gimnázium

1034 Budapest III. kerület Nagyszombat utca 19.

Gärtner István88
15.

56.

Kocsner Bendegúz8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Szent István Gimnázium

1146 Budapest XIV. kerület Ajtósi Dürer sor 15.

Szatmáry-Bajko Ildikó88
15.

57.

Tömösközy Dalma Lili8
----------
Általános iskola
Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda

3580 Tiszaújváros Munkácsy Mihály út 18.

Vékonyné Kveck Andrea88
15.

58.

Turi Árnim8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

1039 Budapest III. kerület Csobánka tér 7.

Csaba György Gábor88
16.

59.

Verebély Dániel8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

1022 Budapest II. kerület Lorántffy Zsuzsanna utca 3.

Horváth Norbert87
16.

60.

Kalkopulosz Dénes Nikosz8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kempelen Farkas Gimnázium

1223 Budapest XXII. kerület Közgazdász utca 9-11.

Dezamicsné Babich Gertrud87
16.

61.

Mészáros Menyhért8
----------
Általános iskola
Kőkúti Általános Iskola

2890 Tata Kőkút köz 2.

Czink Erzsébet87
16.

62.

Csapó Henrik8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Újpesti Babits Mihály Gimnázium

1048 Budapest IV. kerület Tóth Aladár utca 16-20.

Marton Sándor87
17.

63.

Jankovszky Sándor8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Tatabányai Árpád Gimnázium

2800 Tatabánya Fő tér 1.

Németh Ildikó86
17.

64.

Könyves Lívia Lilla8
----------
Általános iskola
Vaszary János Általános Iskola

2890 Tata Országgyűlés tér 4.

Magyar Csaba86
17.

65.

Kaszab Kristóf István7
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium

4025 Debrecen Hatvan utca 44.

Csepregi Ákos86
17.

66.

Sógor-Jász Soma8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium

6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.

Mike Péter86
17.

67.

Baranyi Ernő8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium

6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.

Mike Péter86
17.

68.

Angyal Kinga8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kempelen Farkas Gimnázium

1223 Budapest XXII. kerület Közgazdász utca 9-11.

Simonné Tatár Zita
Dezamicsné Babich Gertrud
86
18.

69.

Györffy Csanád András8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

1022 Budapest II. kerület Lorántffy Zsuzsanna utca 3.

Horváth Norbert85
18.

70.

Mezei Marcell Zsolt8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium

4025 Debrecen Hatvan utca 44.

Kiszely Ildikó85
18.

71.

Kun Csanád8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium

1114 Budapest XI. kerület Villányi út 27.

Kőszeghyné Keresztes Éva
Csizy Judit
85
18.

72.

Bartha Ágnes8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Óbudai Árpád Gimnázium

1034 Budapest III. kerület Nagyszombat utca 19.

Ecsedi Grácia85
18.

73.

Nagy-Szendrey Noel8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája

4029 Debrecen Csengő utca 4.

Varga Tamás85
18.

74.

Sziszik Szonja8
----------
Gimnázium 6 osztályos
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium

1053 Budapest V. kerület Papnövelde utca 4-6.

Suta Judit85
19.

75.

Tordai Zoárd Jonathán8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Keszthelyi Vajda János Gimnázium

8360 Keszthely Fő tér 9.

Farkas László84
19.

76.

Szabó Ármin8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

6000 Kecskemét Nyíri út 11.

Szittyai István
Bakk János
84
19.

77.

Szivák Péter Bálint8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

6000 Kecskemét Nyíri út 11.

Bakk János84
19.

78.

Suhajda Csenge8
----------
Általános iskola
II. János Pál Katolikus Általános Iskola és Óvoda

6237 Kecel Szabadság tér 17

Tusori Tibor84
19.

79.

Csizmadia Mátyás8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium

3200 Gyöngyös Kossuth Lajos utca 33.

Csordás Ágnes84
19.

80.

Petrás Janka8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium

2030 Érd Széchenyi tér 1.

Csatlós Mária84
19.

81.

Nagy-Simek Anna8
----------
Gimnázium 6 osztályos
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium

1053 Budapest V. kerület Papnövelde utca 4-6.

Suta Judit84
19.

82.

Szilágyi Ádám8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Németh László Gimnázium

1131 Budapest XIII. kerület Nővér utca 15-17.

Sándor Gergely84
20.

83.

Bakaity Eszter8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola

6722 Szeged Szentháromság utca 2.

Tóth Károlyné83
20.

84.

Ábrahám Réka Lora8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium

1174 Budapest XVII. kerület Széchenyi utca 1-7.

Komáromi Annamária83
20.

85.

Roszkos Vilmos8
----------
Általános iskola
Városmajori Kós Károly Általános Iskola

1122 Budapest XII. kerület Városmajor utca 59.

Kovács Erzsébet83
20.

86.

Annus Medárd8
----------
Általános iskola
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola

1222 Budapest XXII. kerület Árpád utca 2.

Nagyné Monoki Margit83
20.

87.

Botos Gergő8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

6000 Kecskemét Nyíri út 11.

Bakk János83
20.

88.

Kósa Barnabás8
----------
Általános iskola
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

8200 Veszprém Budapest utca 11.

Mészöly János83
20.

89.

Erdős Dániel8
----------
Általános iskola
Debreceni Bocskai István Általános Iskola

4029 Debrecen Munkácsy utca 4.

Buzás Andrea83
20.

90.

Balogh Emőke8
----------
Általános iskola
Petőfi Sándor Református Általános Iskola

3980 Sátoraljaújhely Petőfi Sándor utca 9.

Vajda Ágnes83
21.

91.

Benczes Barnabás8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Keszthelyi Vajda János Gimnázium

8360 Keszthely Fő tér 9.

Farkas László82
21.

92.

Molnár Tamás8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Tatabányai Árpád Gimnázium

2800 Tatabánya Fő tér 1.

Németh Ildikó82
21.

93.

Varga Péter8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium

6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.

Mike Péter82
21.

94.

Koós Róbert8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda

9330 Kapuvár Fő tér 27.

Schiffer Gyula 82
21.

95.

Fekete Örs8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium

1016 Budapest I. kerület Mészáros utca 5-7.

Borbély Judit82
21.

96.

Magyar Levente Árpád8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Egri Dobó István Gimnázium

3300 Eger Széchenyi István utca 19.

Pecsenye Pál82
21.

97.

Ványi Ádám8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola

8000 Székesfehérvár Budai út 7.

Petrásné Boda Éva82
21.

98.

Balázs Dóra8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium

7621 Pécs Mária utca 2-4.

Szépné Polgár Nóra82
21.

99.

Sipos Bendegúz8
----------
Általános iskola
Nagyrédei Szent Imre Általános Iskola

3214 Nagyréde Fő út 10-12.

Mátrai Andrea Éva82
22.

100.

Mosonyi Mátyás8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Városmajori Gimnázium

1122 Budapest XII. kerület Városmajor utca 71

Ábrám László81
22.

101.

Rideg Albert8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Veresegyházi Katolikus Gimnázium

2112 Veresegyház Fő út 117-125

Kálózi Attila81
22.

102.

Telekes Ábel8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium

2400 Dunaújváros Dózsa György út 15/A

Müllerné Ódor Marianna81
22.

103.

Heinrich Álmos8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Óbudai Árpád Gimnázium

1034 Budapest III. kerület Nagyszombat utca 19.

Gärtner István81
22.

104.

Lovas Bernadett8
----------
Gimnázium 6 osztályos
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium

1053 Budapest V. kerület Papnövelde utca 4-6.

Kriska Ádám81
22.

105.

Henn Barnabás8
----------
Általános iskola
Szabó István Általános Iskola

8372 Cserszegtomaj Iskola utca 17.

Gelencsér Zoltán81
23.

106.

Tóth Lóránd8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium

6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.

Mike Péter80
23.

107.

Török Zoltán8
----------
Általános iskola
Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, Napközi Otthonos Óvodája

6725 Szeged Boldogasszony sugárút 8.

Horváthné Fazekas Erika80
23.

108.

Sztupkay Nóra8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Veres Pálné Gimnázium

1053 Budapest V. kerület Veres Pálné utca 36-38.

Fodor Csaba80
23.

109.

Bartha Laura8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Németh László Gimnázium

1131 Budapest XIII. kerület Nővér utca 15-17.

Csuzdi Csabáné80
24.

110.

Tóth Vászoly8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

7150 Bonyhád Kossuth utca 4.

Tanner György79
24.

111.

Dulkai Botond8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium

2120 Dunakeszi Bazsanth Vince utca 10.

Horváth Henrietta79
24.

112.

Sajgó-Soós Tibor Gábor8
----------
Általános iskola
Tolcsvai Általános Iskola

3934 Tolcsva József Attila utca 9.

Molnár Istvánné79
24.

113.

Magyar Balázs8
----------
Gimnázium 8 osztályos
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

9700 Szombathely Bolyai János utca 11.

Ladányi Veronika79
24.

114.

Chen Kewei8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Óbudai Árpád Gimnázium

1034 Budapest III. kerület Nagyszombat utca 19.

Kürtösi Balázs79
24.

115.

Lakatos Levente8
----------
Általános iskola
Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola

7100 Szekszárd Szent-Györgyi Albert utca 6.

Szabó Tamás79
24.

116.

Tóth Péter Bence8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája

4029 Debrecen Csengő utca 4.

Varga Tamás79
24.

117.

Márton Ákos8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája

4029 Debrecen Csengő utca 4.

Varga Tamás79
24.

118.

Erős Nimród8
----------
Általános iskola
Oladi Általános Iskola

9700 Szombathely Simon István utca 2-6.

Nemes Emilné79
25.

119.

Cserkúti Dávid8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Technikum és Szakképző Iskola

2040 Budaörs Szabadság út 162.

Süket Erzsébet78
25.

120.

Kiss Dorina Laura8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium és Kollégium

3580 Tiszaújváros Munkácsy Mihály út 13.

Dr. Fülöpné Gyuricskó Krisztina78
25.

121.

Bottyán Marcell8
----------
Általános iskola
Vaszary János Általános Iskola

2890 Tata Országgyűlés tér 4.

Magyar Csaba78
25.

122.

Pusztay Csilla8
----------
Általános iskola
Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, Napközi Otthonos Óvodája

6725 Szeged Boldogasszony sugárút 8.

Horváthné Fazekas Erika78
25.

123.

Marton Zita8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Veres Pálné Gimnázium

1053 Budapest V. kerület Veres Pálné utca 36-38.

Fodor Csaba78
25.

124.

Bene Zsombor8
----------
Általános iskola
Noszvaji Figedy János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

3325 Noszvaj Kossuth Lajos út 12.

Hári Szilvia78
26.

125.

Nagy Barnabás László8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Városmajori Gimnázium

1122 Budapest XII. kerület Városmajor utca 71

Ábrám László77
26.

126.

Bloemsma Péter Sándor8
----------
Általános iskola
Szandaszőlősi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

5008 Szolnok Simon Ferenc út 47.

Benca Ernő77
26.

127.

Makkos Boldizsár József8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

6000 Kecskemét Nyíri út 11.

Szittyai István
Bakk János
77
26.

128.

Gonda Botond8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

1022 Budapest II. kerület Lorántffy Zsuzsanna utca 3.

Horváth Norbert77
26.

129.

Polgár Bálint8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Veres Pálné Gimnázium

1053 Budapest V. kerület Veres Pálné utca 36-38.

Fodor Csaba77
26.

130.

Bódi-Máté András8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Földes Ferenc Gimnázium

3525 Miskolc Kelemen Didák utca 5.

Biró István77
26.

131.

Sztankó Csongor8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Szent István Gimnázium

1146 Budapest XIV. kerület Ajtósi Dürer sor 15.

Szatmáry-Bajko Ildikó77
26.

132.

Bartók Dános István8
----------
Általános iskola
Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, Napközi Otthonos Óvodája

6725 Szeged Boldogasszony sugárút 8.

Lakatos Ferenc
Horváthné Fazekas Erika
77
27.

133.

Vascsák Vince8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Földes Ferenc Gimnázium

3525 Miskolc Kelemen Didák utca 5.

Biró István76
27.

134.

Pitz Máté Gergő8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Városmajori Gimnázium

1122 Budapest XII. kerület Városmajor utca 71

Ábrám László76
27.

135.

Molnár Emese8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium

4025 Debrecen Hatvan utca 44.

Kiszely Ildikó76
27.

136.

Szabó Tamás8
----------
Általános iskola
Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Óvoda

7633 Pécs Dr. Veress Endre utca 15.

Horváthné Szűcs Márta76
27.

137.

Dombóvári Nándor8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium

6800 Hódmezővásárhely Szőnyi utca 2.

Berecz János76
27.

138.

Erős Viola8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium

2030 Érd Széchenyi tér 1.

Csatlós Mária76
27.

139.

Rézsó Ábel8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Németh László Gimnázium

1131 Budapest XIII. kerület Nővér utca 15-17.

Csuzdi Csabáné76
27.

140.

Pöszmet Zita8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Ciszterci Szent István Gimnázium

8000 Székesfehérvár Jókai utca 20.

Baloghné Bodó Genovéva76
27.

141.

Tóth-Oborni Dorottya8
----------
Általános iskola
Albertfalvi Don Bosco Katolikus Általános Iskola és Óvoda

1116 Budapest XI. kerület Albertfalva utca 9-13.

Virághalmy Balázsné76
27.

142.

László Gyula8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Református Kollégium Dóczy Gimnáziuma

4024 Debrecen Kossuth utca 35.

Tófalusi Péter76
28.

143.

Vajda-Kolek Fülöp8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Tatabányai Árpád Gimnázium

2800 Tatabánya Fő tér 1.

Németh Ildikó75
28.

144.

Fluck Huba8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Deák Téri Evangélikus Gimnázium

1052 Budapest V. kerület Sütő utca 1.

Ráczné Tóth Judit75
28.

145.

Horváth Sebestyén8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Révai Miklós Gimnázium és Kollégium

9021 Győr Jókai út 21.

Bognár Gergely75
28.

146.

Fodor Regő Bán8
----------
Általános iskola
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola

1222 Budapest XXII. kerület Árpád utca 2.

Nagyné Monoki Margit75
28.

147.

Német Donát8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

6000 Kecskemét Nyíri út 11.

Szittyai István
Bakk János
75
28.

148.

Hagymási Dorka8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium

3200 Gyöngyös Kossuth Lajos utca 33.

Csordás Ágnes75
28.

149.

Bilicki András8
----------
Általános iskola
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola

6722 Szeged Szentháromság utca 2.

Kormányosné Horváth Ivett75
28.

150.

Bódi Árpád Igor8
----------
Gimnázium 6 osztályos
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium

1053 Budapest V. kerület Papnövelde utca 4-6.

Suta Judit75
28.

151.

Czirják Fruzsina8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

1039 Budapest III. kerület Csobánka tér 7.

Csaba György Gábor75
28.

152.

Izsa Ferenc8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

1039 Budapest III. kerület Csobánka tér 7.

Rakovszky Andorás75
28.

153.

Nagy-Szendrey Leon8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája

4029 Debrecen Csengő utca 4.

Varga Tamás75
28.

154.

Litauszki Alíz8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája

4029 Debrecen Csengő utca 4.

Varga Tamás75
28.

155.

Páll Tamás8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

4400 Nyíregyháza Ungvár sétány 12.

Tóth Tamásné75
29.

156.

Bodor Benedek8
----------
Általános iskola
Kecskeméti Református Általános Iskola

6000 Kecskemét Szabadság tér 7.

Gyömbér Csaba74
29.

157.

Stingli Tamás8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium

6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.

Mike Péter74
29.

158.

Márton Gergely8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Sylvester János Református Gimnázium és Technikum

1149 Budapest XIV. kerület Pillangó park 3-5.

Agócs Ágnes74
29.

159.

Palhuber Kitti8
----------
Általános iskola
Szurdokpüspöki Általános Iskola

3064 Szurdokpüspöki Árpád utca 2.

Pilmayer Júlia74
29.

160.

Lőrincz Márk8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium

9021 Győr Eötvös tér 1.

Sulyokné Jancsó Judit74
29.

161.

Deésy Kolos8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium

9021 Győr Eötvös tér 1.

Sulyokné Jancsó Judit74
30.

162.

Pikéthy Gergely8
----------
Általános iskola
Budapest XVIII. Kerületi Vörösmarty Mihály Ének-zenei, Nyelvi Általános Iskola és Gimnázium

1181 Budapest XVIII. kerület Vörösmarty Mihály utca 64.

Gyöngyösi István73
30.

163.

Hegyi Karolin8
----------
Általános iskola
Szent István Római Katolikus Általános Iskola

8500 Pápa Fő tér 6.

Tóthné Bóna Márta73
30.

164.

Veszelka Gergely8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Városmajori Gimnázium

1122 Budapest XII. kerület Városmajor utca 71

Ábrám László73
30.

165.

Vámos Péter8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Berzsenyi Dániel Gimnázium

1133 Budapest XIII. kerület Kárpát utca 49-53.

Barkóczi Gergely Attila73
30.

166.

Balázs István8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

1022 Budapest II. kerület Lorántffy Zsuzsanna utca 3.

Horváth Norbert73
30.

167.

Kondás Tibor8
----------
Általános iskola
Hajdúdorogi Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

4087 Hajdúdorog Tokaji út 5.

Körtefái Istvánné Pocsai Gizella73
30.

168.

Péter Boldizsár8
----------
Általános iskola
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

8200 Veszprém Budapest utca 11.

Mészöly János73
30.

169.

Farkas Zalán8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium

6800 Hódmezővásárhely Szőnyi utca 2.

Berecz János73
30.

170.

Kovács Kíra8
----------
Általános iskola
Széchenyi Körúti Sportiskolai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

5000 Szolnok Széchenyi István körút 10.

Andrea Kovácsné Pesti73
30.

171.

Lakatos Áron8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Németh László Gimnázium

1131 Budapest XIII. kerület Nővér utca 15-17.

Csuzdi Csabáné73
30.

172.

Mátés Boldizsár8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola

8000 Székesfehérvár Budai út 7.

Petrásné Boda Éva73
31.

173.

Ágoston Lilla8
----------
Általános iskola
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola és Óvoda

1122 Budapest XII. kerület Csaba utca 16.c

Hajdu Hajnal72
31.

174.

Rátonyi Norbert8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Ady Endre Gimnázium

4024 Debrecen Liszt Ferenc utca 1.

Rácz Rita72
31.

175.

Szűcs Lilla8
----------
Általános iskola
Várday Kata Református Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

4600 Kisvárda Flórián tér 5.

Szabó István
Szabó István
72
31.

176.

Kovács Lilla Krisztina8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Városmajori Gimnázium

1122 Budapest XII. kerület Városmajor utca 71

Ábrám László72
31.

177.

Murai Balázs8
----------
Általános iskola
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola

9900 Körmend Thököly Imre utca 31.

Kocsis Balázs Imréné72
31.

178.

Besenyei Barnabás8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

1022 Budapest II. kerület Lorántffy Zsuzsanna utca 3.

Horváth Norbert72
31.

179.

Gyányi András Ferenc8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

1022 Budapest II. kerület Lorántffy Zsuzsanna utca 3.

Horváth Norbert72
31.

180.

Maróti Bálint8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium

6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.

Mike Péter72
31.

181.

Nagy Vanda8
----------
Általános iskola
Kántor Mihály Általános Iskola

3973 Cigánd Iskola utca 8.

Punyiné Kandrács Erzsébet72
31.

182.

VARGA MÁRTON FARKAS8
----------
Általános iskola
Dr. Béres József Általános Iskola

1031 Budapest III. kerület Keve utca 41.

SIPOS BOTOND MÁTYÁS72
31.

183.

Rab Boglárka8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium

4220 Hajdúböszörmény Bocskai István tér 12.

Debreczeni Csaba72
31.

184.

Vágó Csongor8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Református Kollégium Dóczy Gimnáziuma

4024 Debrecen Kossuth utca 35.

Tófalusi Péter72
31.

185.

Csizmadia Zalán Taddeus8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Református Kollégium Dóczy Gimnáziuma

4024 Debrecen Kossuth utca 35.

Tófalusi Péter72
31.

186.

Biál Zétény Csaba8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola

8000 Székesfehérvár Budai út 7.

Petrásné Boda Éva72
31.

187.

Sisak Bence8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium

1053 Budapest V. kerület Reáltanoda utca 7.

Ernyey Dániel72
32.

188.

Horváth Domonkos8
----------
Általános iskola
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola

1062 Budapest VI. kerület Bajza utca 49-51.

Bakosné Sági Gabriella71
32.

189.

Osztényi Áron8
----------
Általános iskola
Kecskeméti Református Általános Iskola

6000 Kecskemét Szabadság tér 7.

Gyömbér Csaba71
32.

190.

Nagy Noémi8
----------
Általános iskola
Várday Kata Református Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

4600 Kisvárda Flórián tér 5.

Szabó István
Szabó István
71
32.

191.

Baranyai Rubina8
----------
Általános iskola
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola

6722 Szeged Szentháromság utca 2.

Kormányosné Horváth Ivett71
32.

192.

Turóczi Zsófia8
----------
Általános iskola
Újváros Téri Általános Iskola

3600 Ózd Újváros tér 1.

Éliás Gábor71
32.

193.

Csörgő Janka8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Óbudai Árpád Gimnázium

1034 Budapest III. kerület Nagyszombat utca 19.

Gärtner István71
32.

194.

Fender Balázs8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Veres Pálné Gimnázium

1053 Budapest V. kerület Veres Pálné utca 36-38.

Fodor Csaba71
32.

195.

Tóth Liliána Erika8
----------
Általános iskola
Széchenyi Körúti Sportiskolai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

5000 Szolnok Széchenyi István körút 10.

Andrea Kovácsné Pesti71
32.

196.

Franka Botond8
----------
Általános iskola
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola

1046 Budapest IV. kerület Fóti út 66.

Szakáll Istvánné71
32.

197.

Szabó Márton József8
----------
Általános iskola
Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.

Sikó Dezső71
32.

198.

Havrics Miklós8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Református Kollégium Dóczy Gimnáziuma

4024 Debrecen Kossuth utca 35.

Tófalusi Péter71
32.

199.

Sebestyén Zoltán8
----------
Általános iskola
Budajenői Általános Iskola

2093 Budajenő Fő utca 3.

Gulácsiné Kozma Sarolta71
32.

200.

Rack András8
----------
Általános iskola
Budajenői Általános Iskola

2093 Budajenő Fő utca 3.

Gulácsiné Kozma Sarolta71
32.

201.

Horváth Márton Ferenc8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium

9021 Győr Eötvös tér 1.

Sulyokné Jancsó Judit71
33.

202.

Rabb Réka8
----------
Általános iskola
Várday Kata Református Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

4600 Kisvárda Flórián tér 5.

Szabó István
Szabó István
70
33.

203.

Németh-Csóka Zsófia8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium

1016 Budapest I. kerület Mészáros utca 5-7.

Borbély Judit70
33.

204.

Temesi Olivér8
----------
Általános iskola
MOA Magán Általános Iskola

1031 Budapest III. kerület Kalászi utca 5-7.

Lepenye Mária
Tóth Beáta
70
33.

205.

Dúl Eszter8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

6000 Kecskemét Nyíri út 11.

Szittyai István70
33.

206.

Szabó Tamás8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium

2030 Érd Széchenyi tér 1.

Csatlós Mária70
33.

207.

Rozsonday Eszter8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Óbudai Árpád Gimnázium

1034 Budapest III. kerület Nagyszombat utca 19.

Gärtner István70
33.

208.

Pető Péter8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Szent István Gimnázium

1146 Budapest XIV. kerület Ajtósi Dürer sor 15.

Szatmáry-Bajko Ildikó70
33.

209.

Havasi Tekla Valéria8
----------
Általános iskola
Újbudai Bocskai István Általános Iskola

1113 Budapest XI. kerület Bocskai út 47-49.

Merkelné Kompanik Krisztina70
34.

210.

Csoma Anna8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Deák Téri Evangélikus Gimnázium

1052 Budapest V. kerület Sütő utca 1.

Ráczné Tóth Judit69
34.

211.

Varró László8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Berzsenyi Dániel Gimnázium

1133 Budapest XIII. kerület Kárpát utca 49-53.

Barkóczi Gergely Attila69
34.

212.

Lennert János8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Révai Miklós Gimnázium és Kollégium

9021 Győr Jókai út 21.

Bognár Gergely69
34.

213.

Nagy Ágoston8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Révai Miklós Gimnázium és Kollégium

9021 Győr Jókai út 21.

Bognár Gergely69
34.

214.

Csonka Zalán8
----------
Általános iskola
Rókusi Általános Iskola

6724 Szeged Kossuth Lajos sugárút 37.

Kovács Katalin69
34.

215.

Szabó Balázs8
----------
Általános iskola
Szentesi Koszta József Általános Iskola

6600 Szentes Köztársaság utca 6.

Gabriella Révész69
34.

216.

Ungár Zsuzsanna8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája

4029 Debrecen Csengő utca 4.

Varga Tamás69
35.

217.

Nagy Flóra8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium

1016 Budapest I. kerület Mészáros utca 5-7.

Borbély Judit68
35.

218.

Bánhegyi Botond8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Berzsenyi Dániel Gimnázium

1133 Budapest XIII. kerület Kárpát utca 49-53.

Barkóczi Gergely Attila68
35.

219.

Csonka Balázs8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Révai Miklós Gimnázium és Kollégium

9021 Győr Jókai út 21.

Bognár Gergely68
35.

220.

Héjjas Márton8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

6000 Kecskemét Nyíri út 11.

Szittyai István
Bakk János
68
35.

221.

Éliás Klára8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Ciszterci Szent István Gimnázium

8000 Székesfehérvár Jókai utca 20.

Baloghné Bodó Genovéva68
35.

222.

Jászkai Kinga 8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Újpesti Könyves Kálmán Gimnázium

1043 Budapest IV. kerület Tanoda tér 1.

Udvardi Imre68
35.

223.

Hegedűs Hanna8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium

9021 Győr Eötvös tér 1.

Sulyokné Jancsó Judit68
35.

224.

Raschek Vince8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Újpesti Babits Mihály Gimnázium

1048 Budapest IV. kerület Tóth Aladár utca 16-20.

Marton Sándor68
35.

225.

Verebély Levente8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma

7621 Pécs Széchenyi tér 11.

Jéhn János68
35.

226.

Kiss Nóra8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Németh László Gimnázium

1131 Budapest XIII. kerület Nővér utca 15-17.

Csuzdi Csabáné68
36.

227.

Dániel Jázmin8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium

2310 Szigetszentmiklós Csokonai utca 6-12.

Szij Orsolya67
36.

228.

Szendi Koppány7
----------
Általános iskola
Kvassay Jenő Általános Iskola

2162 Őrbottyán Rákóczi F. utca 115.

Rakovicsné Erdősi Katalin67
36.

229.

Kócsó Bence8
----------
Általános iskola
Szentesi Koszta József Általános Iskola

6600 Szentes Köztársaság utca 6.

Gabriella Révész67
36.

230.

Gárdos Lívia8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

1039 Budapest III. kerület Csobánka tér 7.

Rakovszky Andorás67
36.

231.

Czakó Emese8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium

9025 Győr Péterfy S. utca 2.

Gyarmathy Ernő67
36.

232.

Durbák Viktória Alexandra8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Szent István Gimnázium

1146 Budapest XIV. kerület Ajtósi Dürer sor 15.

Szatmáry-Bajko Ildikó67
36.

233.

Kosztolnik Igor8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Szent István Gimnázium

1146 Budapest XIV. kerület Ajtósi Dürer sor 15.

Szatmáry-Bajko Ildikó67
36.

234.

Barcsa-Szabó Nóra Hanga8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola

8000 Székesfehérvár Budai út 7.

Petrásné Boda Éva67
36.

235.

Rozsi Gergely Dániel 8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Szentendrei Református Gimnázium

2000 Szentendre Áprily tér 5.

Berta Ildikó67
36.

236.

Boda Dávid8
----------
Általános iskola
Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, Napközi Otthonos Óvodája

6725 Szeged Boldogasszony sugárút 8.

Horváthné Fazekas Erika67
37.

237.

Leitner-Takács Bende8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Földes Ferenc Gimnázium

3525 Miskolc Kelemen Didák utca 5.

Biró István66
37.

238.

Borsos Benedek7
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium

4025 Debrecen Hatvan utca 44.

Csepregi Ákos66
37.

239.

Schiavo Isabella8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium

6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.

Mike Péter66
37.

240.

Nagy Panna Zoé8
----------
Általános iskola
Kántor Mihály Általános Iskola

3973 Cigánd Iskola utca 8.

Punyiné Kandrács Erzsébet66
37.

241.

Ormos Attila8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Székesfehérvári Vasvári Pál Gimnázium

8000 Székesfehérvár Prohászka Ottokár utca 71.

Szőkéné Kiss Erika66
37.

242.

Steib Miklós8
----------
Általános iskola
Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola

7100 Szekszárd Szent-Györgyi Albert utca 6.

Szabó Tamás66
37.

243.

Fekete Liza8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Újpesti Babits Mihály Gimnázium

1048 Budapest IV. kerület Tóth Aladár utca 16-20.

Marton Sándor66
37.

244.

Cseh Benedek8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Szent István Gimnázium

1146 Budapest XIV. kerület Ajtósi Dürer sor 15.

Szatmáry-Bajko Ildikó66
37.

245.

Máthé Gergely8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

1039 Budapest III. kerület Csobánka tér 7.

Csaba György Gábor66
38.

246.

Porcsin Gréta8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Városmajori Gimnázium

1122 Budapest XII. kerület Városmajor utca 71

Ábrám László65
38.

247.

Korondán Vivien8
----------
Általános iskola
Hajdúdorogi Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

4087 Hajdúdorog Tokaji út 5.

Körtefái Istvánné Pocsai Gizella65
38.

248.

Szabó-Takács Zétény8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Székesfehérvári Vasvári Pál Gimnázium

8000 Székesfehérvár Prohászka Ottokár utca 71.

Szőkéné Kiss Erika65
38.

249.

Moór Eszter8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Veresegyházi Katolikus Gimnázium

2112 Veresegyház Fő út 117-125

Kálózi Attila65
38.

250.

Serényi Barnabás8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Újpesti Babits Mihály Gimnázium

1048 Budapest IV. kerület Tóth Aladár utca 16-20.

Marton Sándor65
38.

251.

Zankó Kornélia8
----------
Gimnázium 6 osztályos
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium

1053 Budapest V. kerület Papnövelde utca 4-6.

Suta Judit65
39.

252.

Sztancsu Zsombor Damáz8
----------
Általános iskola
Budaörsi 1. Számú Általános Iskola

2040 Budaörs Hársfa utca 29.

Mester Enikő Mária64
39.

253.

Tamasi Sámuel7
----------
Általános iskola
Kecskeméti Református Általános Iskola

6000 Kecskemét Szabadság tér 7.

Gyömbér Csaba64
39.

254.

Szilágyi Gellért8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola

6722 Szeged Szentháromság utca 2.

Tóth Károlyné64
39.

255.

Veréb Emma8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium és Kollégium

3580 Tiszaújváros Munkácsy Mihály út 13.

Dr. Fülöpné Gyuricskó Krisztina64
39.

256.

Lakatos Alex Martin8
----------
Általános iskola
Kántor Mihály Általános Iskola

3973 Cigánd Iskola utca 8.

Punyiné Kandrács Erzsébet64
39.

257.

Rajnai Dominik8
----------
Általános iskola
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Óvoda

3360 Heves József Attila utca 18.

Bódor Istvánné64
39.

258.

Krausz Edvin8
----------
Gimnázium 8 osztályos
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

9700 Szombathely Bolyai János utca 11.

Ladányi Veronika64
39.

259.

Szendrei Angéla Helka8
----------
Általános iskola
Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, Napközi Otthonos Óvodája

6725 Szeged Boldogasszony sugárút 8.

Horváthné Fazekas Erika64
39.

260.

Bayer Mátyás8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium

1114 Budapest XI. kerület Villányi út 27.

Stirling Anna
Csizy Judit
64
39.

261.

Mátyás Nóra8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium

1024 Budapest II. kerület Keleti Károly utca 37.

Gönczöl Zoltán64
39.

262.

Simon Natasa Sára8
----------
Általános iskola
Őriszentpéteri Általános Iskola

9941 Őriszentpéter Kovácsszer 7.

Sebők Csaba64
39.

263.

Gulyás Márton8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium, Kollégium és Óvoda

3529 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.

Tóth Tibor64
39.

264.

Sasvári Zoltán7
----------
Gimnázium 8 osztályos
Miskolci Herman Ottó Gimnázium

3525 Miskolc Tizeshonvéd utca 21.

Pántyáné Kuzder Mária
Veres Pálné
64
39.

265.

Kardos Bendegúz8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Berzsenyi Dániel Evangélikus (Líceum) Gimnázium és Kollégium

9400 Sopron Széchenyi tér 11.

Barta-Barát Éva
Lang Ágota
64
39.

266.

Dóka Máté8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Újpesti Babits Mihály Gimnázium

1048 Budapest IV. kerület Tóth Aladár utca 16-20.

Marton Sándor64
39.

267.

Gulyás-Szabó Áron8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium

9021 Győr Eötvös tér 1.

Sulyokné Jancsó Judit64
40.

268.

Balogh Rebeca8
----------
Általános iskola
Várday Kata Református Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

4600 Kisvárda Flórián tér 5.

Szabó István
Szabó István
63
40.

269.

Rádler Áron8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Friedrich Schiller Gimnázium és Kollégium

2085 Pilisvörösvár Szabadság utca 21.

Berkó György63
40.

270.

Pápai András8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium és Kollégium

3580 Tiszaújváros Munkácsy Mihály út 13.

Dr. Fülöpné Gyuricskó Krisztina63
40.

271.

Forró Dániel8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

1022 Budapest II. kerület Lorántffy Zsuzsanna utca 3.

Horváth Norbert63
40.

272.

Havasi Huba László8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium

6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.

Mike Péter63
40.

273.

Bobos Ádám8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Veresegyházi Katolikus Gimnázium

2112 Veresegyház Fő út 117-125

Kálózi Attila63
40.

274.

Bobák Eszter8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Veresegyházi Katolikus Gimnázium

2112 Veresegyház Fő út 117-125

Kálózi Attila63
40.

275.

Szijártó Petra8
----------
Általános iskola
Sárvári Nádasdy Tamás Általános Iskola

9600 Sárvár Alkotmány utca 22-24.

Fülöp Ildikó63
40.

276.

Sebestyén Ábel8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Óbudai Árpád Gimnázium

1034 Budapest III. kerület Nagyszombat utca 19.

Gärtner István63
40.

277.

Bohák Gergely Bendegúz8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Újpesti Könyves Kálmán Gimnázium

1043 Budapest IV. kerület Tanoda tér 1.

Udvardi Imre63
40.

278.

Gangl Ádám8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Berzsenyi Dániel Evangélikus (Líceum) Gimnázium és Kollégium

9400 Sopron Széchenyi tér 11.

Dr. Drüszler Áron
Lang Ágota
63
40.

279.

Kulcsár Mátyás7
----------
Gimnázium 6 osztályos
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola

8000 Székesfehérvár Budai út 7.

Petrásné Boda Éva63
41.

280.

Dominek Imre Márton8
----------
Általános iskola
Soproni Német Nemzetiségi Ált.Isk

9400 Sopron Fenyő tér 1.

Honyák Ferenc62
41.

281.

Jenei Véda8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola

6722 Szeged Szentháromság utca 2.

Tóth Károlyné62
41.

282.

Bacsó Nátán8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Ady Endre Gimnázium

4024 Debrecen Liszt Ferenc utca 1.

Senk Lajos62
41.

283.

Kiss Gréta8
----------
Általános iskola
Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

8900 Zalaegerszeg Kisfaludy utca 2.

Dúcz Mihály62
41.

284.

Kóczián Benedek 8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium

1174 Budapest XVII. kerület Széchenyi utca 1-7.

Komáromi Annamária62
41.

285.

Kovács Roland8
----------
Általános iskola
Paksi Bezerédj Általános Iskola

7030 Paks Szentháromság tér 1.

Szőkéné Szabó Anikó62
41.

286.

Ferenc Réka8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium

6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.

Mike Péter62
41.

287.

Iski Tamara8
----------
Általános iskola
Kántor Mihály Általános Iskola

3973 Cigánd Iskola utca 8.

Punyiné Kandrács Erzsébet62
41.

288.

Albitz Csongor8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium

2030 Érd Széchenyi tér 1.

Csatlós Mária62
41.

289.

Orbán Levente8
----------
Általános iskola
Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Általános Iskola

8800 Nagykanizsa Csokonai utca 1.

Sárdi Zoltán62
41.

290.

Czellér Kovács Levente8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Újpesti Könyves Kálmán Gimnázium

1043 Budapest IV. kerület Tanoda tér 1.

Udvardi Imre62
41.

291.

Jakab Mátyás8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Kecskeméti Katona József Gimnázium

6000 Kecskemét Dózsa György út 3.

Matócsiné Csabai Krisztina62
41.

292.

Barkaszi Levente8
----------
Általános iskola
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája

4029 Debrecen Csengő utca 4.

Varga Tamás62
42.

293.

Kubányi Diána8
----------
Általános iskola
Kecskeméti Református Általános Iskola

6000 Kecskemét Szabadság tér 7.

Gyömbér Csaba61
42.

294.

Benkő Aliz Edit8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Városmajori Gimnázium

1122 Budapest XII. kerület Városmajor utca 71

Ábrám László61
42.

295.

Tamis Barnabás8
----------
Általános iskola
Paksi Bezerédj Általános Iskola

7030 Paks Szentháromság tér 1.

Szőkéné Szabó Anikó61
42.

296.

Schwarcz Márton8
----------
Általános iskola
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

4211 Ebes Széchenyi tér 5.

Balogh Éva61
42.

297.

Vincze Gergő7
----------
Általános iskola
Kecskeméti Református Általános Iskola

6000 Kecskemét Szabadság tér 7.

Gyömbér Csaba61
42.

298.

Baráth Panna8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium

6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.

Mike Péter61
42.

299.

Dencs Kenéz8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium

3200 Gyöngyös Kossuth Lajos utca 33.

Csordás Ágnes61
42.

300.

Honi-Bagi Krisztina8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium

2030 Érd Széchenyi tér 1.

Csatlós Mária61
42.

301.

Marton-Fekete Lilla8
----------
Általános iskola
Istvánffy Miklós Általános Iskola

7900 Szigetvár Szent István lakótelep 2.

Kupusz Mátyás61
42.

302.

Major Ádám8
----------
Általános iskola
Szegedi Dózsa György Általános Iskola

6721 Szeged Szent György tér 7.

Szabó Judit61
42.

303.

Szabó-Rónai Rebeka8
----------
Általános iskola
Újváros Téri Általános Iskola

3600 Ózd Újváros tér 1.

Éliás Gábor61
42.

304.

Király Eszter Liliom8
----------
Általános iskola
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola

8200 Veszprém Rózsa utca 43/2.

Mészöly János61
42.

305.

Surányi Domonkos József8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Szentendrei Református Gimnázium

2000 Szentendre Áprily tér 5.

Berta Ildikó61